Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom: Typy, kursy, zapowiedź 17.09

Adrian Krawczyk

16 września 2023

Jagiellonia Puszcza
W pierwszym niedzielnym meczu 8 kolejki polskiej Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Radomiakiem Radom. Jak do tej pory to drużyna gospodarzy lepiej radzi sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, jednak również i Radomiak spisuje się dobrze i plasuje się w środkowej części tabeli. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom. 

Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom typy bukmacherskie

Jagiellonia jak do tej pory to czarny koń rozgrywek Ekstraklasy. Po 6 rozegranych meczach ma na swoim koncie aż 12 punktów. Punkty stracili tylko w starciach z Rakowem Częstochowa oraz w ostatnim meczu ze Śląskiem Wrocław. Tak to pozostałe 4 spotkania wygrali. Radomiak natomiast dość niespodziewanie uległ Stali Mielec. Dodatkowo przegrali z Cracovią oraz z Lechem Poznań. Widać, że przed przerwą na kadrę forma Radomiaka nieco spadła, ale być może po przerwie wrócą na właściwe tory i powalczą z Jagiellonią. Ja jednak typuję brak porażki Jagielloni w tym spotkaniu, czyli zakład 1/X - wygrana lub remis Jagielloni po kursie 1.48 w Betfan.

1.48

1/X JAGA LUB REMIS

betfan

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Jagielloni Białystok (kurs 2.60). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Radomiak Radom, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.77. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Radomiakiem Radom w ramach 8 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 17 września o 12:30 na Miejskim Stadionie w Białymstoku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy