Pobierz aplikację betfan na telefon
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 04.08

W piątek w 3 kolejce polskiej Ekstraklasy rozpoczniemy zmagania od spotkania pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Widzewem Łódź. Obie drużyny zaczęły sezon dość dobrze inkasując w dwóch spotkaniach 3 punkty i niewątpliwie mogą myśleć na obecnym etapie o środku tabeli. Kto więc wyjdzie zwycięsko z bezpośredniego starcia w meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź.

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź typy bukmacherskie

 

4 sierpnia na Stadionie Miejskim w Białymstoku Jagiellonia podejmie Widzew Łódź. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 3 kolejki polskiej Ekstraklasy. Drużyna z Białegostoku jest minimalnym faworytem do wygrania tego meczu, jednak w żaden sposób nie można skreślać także łódzkiego Widzewa. Jagiellonia w pierwszym meczu sezonu uległa bardzo wyraźnie z Rakowem w stosunku 3:1, a w drugiej kolejce pewnie ograli Puszczę 4:1. Widzew natomiast w 1 kolejce wygrał z Puszczą Niepołomice 3:2, a w drugiej kolejce ulegali 2:1 Pogoni, choć mogli wywieźć jeden punkt z meczu ze Szczecina. Tym razem jednak zmierzą się dwie równorzędne drużyny, a ja postawię nietypowo, bo na underdoga. Typuję wygraną lub remis Widzewa Łódź w starciu z Jagiellonią Białystok po dobrym kursie 1.59 w Betfan.

1.59

WIDZEW LUB REMIS

betfan

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wystawiając swoje kursy bukmacherskie na spotkanie Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Jagielloni Białystok (kurs 2.35). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Widzewa Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Typer decydujący się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.91, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 1.87.

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Widzewem Łódź, w ramach 3 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 4 lipca o 18:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Spotkania będzie można obejrzeć na żywo w na kanałach telewizyjnych CANAL+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!