Pobierz aplikację betfan na telefon
Izrael – Rumunia: Typy, kursy, zapowiedź 18.11
W sobotę w meczu 9 kolejki eliminacji Euro 2024 Izrael podejmie reprezentację Rumunii. Rumunii są bardzo blisko awansu na Euro, jednak nie mogą przegrać tego spotkania, albowiem wtedy będą musieli liczyć na potyczkę Izraelu w ostatniej kolejce, zakładając że Rumunii przegrają ze Szwajcarią. Czy Rumunia już dziś zapewni sobie bezpośredni awans na Mistrzostwa Europy 2024? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Izrael – Rumunia.

Izrael – Rumunia typy bukmacherskie

Rumunia jak do tej pory świetnie radzi sobie w grupie I. Mają ogromną szansę w końcu awansować na wielką imprezę. Wystarczy tak naprawdę zremisować lub wygrać z Izraelem. Sytuacja może jednak mocno skomplikować się, gdyby przegrali to spotkanie. Wtedy w ostatniej kolejce zagrają ze Szwajcarią, a Izrael ze słabą Andorą, z którą wydaje się że może dopisać sobie 3 punkty. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł remis 1:1. Teraz to Rumunii zagrają na wyjeździe. Według analityków i tak mają większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Ja jednak w typowaniu pójdę w gole w tym meczu, a mianowicie stawiam na poniżej 2.5 gola po kursie 1.69. Ekipy zagrają zapewne dość ostrożnie, a i w ataku nie mają wiele gwiazd i mają trudności ze zdobywaniem goli.

1.69

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Izrael - Rumunia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Izrael - Rumunia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie reprezentacja Rumunii (kurs 2.50). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Izrael, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.72. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Izrael - Rumunia to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.05, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.69.

Izrael - Rumunia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Izraela, a Rumunii w ramach 9 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 18 listopada o 20:45 na Pancho Arena w Felcsut Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Izrael - Rumunia przeprowadzi TVP Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!