Pobierz aplikację betfan na telefon
Islandia – Luksemburg: Typy, kursy, zapowiedź | 13.10 el. EURO 2024

Jesteśmy w tym tygodniu już po jednym dniu eliminacji do EIRO 2024. Przed nami jeszcze sporo emocji, przez kolejne dni. Między innymi Islandia, w jednym z aż siedmiu meczów rozgrywanych dzisiaj, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Luksemburgowi. Zaskakująco dobrą formę prezentują goście w tych kwalifikacjach i wciąż mają spore szanse, by znaleźć się na imprezie głównej. Czy dziś będą w stanie wywieźć chociaż punkt z tak ciężkiego terenu?Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Islandia – Luksemburg.

Islandia – Luksemburg: Typy bukmacherskie

Islandia miała być jedną z drużyn, która poza oczywiście Portugalią, w grupie J, będzie miała szansę na awans z drugiego miejsca. Na ten moment po sześciu spotkaniach ta sprawa jest bardzo skomplikowana, dlatego że zyskali zaledwie sześć punktów. Całkiem odwrotnie natomiast prezentuje się Luksemburg, który na ostatnim właśnie zgrupowaniu, pokonał właśnie wyspiarzy, wygrywając u siebie 3:1. Później zderzyli się z rzeczywistością przegrywając aż 0:9 z Portugalią. 

 

 

Wciąż goście potrzebują punktów, by znaleźć się na drugim miejscu w grupie, bowiem na ten moment Słowacja wyprzedza ich o trzy punkty. W mojej opinii dziś będzie im niezwykle trudno nawet o jeden punkt, a w samym meczu nie zabraknie walki, dlatego nie zdecyduję się postawić na wynik, a na to, że obie ekipy łącznie nabiją co najmniej 9 rzutów rożnych.

1.64

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Islandia - Luksemburg: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy minimalnie wyżej stawiają Islandię, ale to głównie za sprawą tego, że są gospodarzami. Kurs na ich wygraną to na ten moment 1.85. Z kolei zwycięstwo Luksemburgu daje możliwość na pomnożenie stawki razy 4.30. Na remis, bukmacher BETFAN oferuje 3.50.

Islandia - Luksemburg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Islandią a Luksemburgiem, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 13 października o 20:45 na stadionie Laugardasvollur w Reykjakvik . Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!