Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia – Belgia: Typy, kursy, zakłady 23.03

W sobotnim towarzyskim meczu Irlandia zmierzy się z reprezentacją Belgii. Z pewnością dla Irlandii to spotkanie nie będzie mieć wielkiego znaczenia, albowiem nie pojadą oni na Euro, więc to dla Belgów będzie ważny, przygotowawczy mecz do tego wielkiego turnieju. Czy pokażą w tym spotkaniu swoją klasę i postraszą rywali przed zbliżającymi się mistrzostwami? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Irlandia – Belgia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Irlandia – Belgia?
  2. Zapowiedź meczu Irlandia – Belgia
  3. Jakie są kursy na mecz Irlandia – Belgia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Irlandia – Belgia?

Irlandia – Belgia typy bukmacherskie

2.02

WYGRANA BELGII

betfan
Niewątpliwie Irlandia może mówić o słabym występie podczas eliminacji Euro 2024. Teraz głównie właśnie muszą się skupić na przygotowaniu kadry do kolejnych ważnych spotkań, czyli eliminacji MŚ. Belgowie natomiast szykują się na Euro w Niemczech i z pewnością liczą tam na bardzo duży wynik. Wydaje się, że dla tej ekipy minimum jaki powinni osiągnąć to ćwierćfinał. Irlandia wydaje się, że jest idealnym rywalem do przetestowania się, albowiem zagrają na wyjeździe i z pewnością będzie to twarde spotkanie. Mimo wszystko Belgowie przeważają nad Irlandią praktycznie w każdym aspekcie, dlatego typuję tutaj ich wygraną.
 

Irlandia - Belgia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Irlandia – 3.55
  • Remis – 3.50
  • Wygrana Belgia – 2.02
  • Powyżej 2.5 goli – 2.08
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.91
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Irlandia - Belgia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Belgii (kurs 2.02). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – reprezentacja Irlandii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.55. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Irlandia - Belgia to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.08, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.67.

Irlandia - Belgia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy reprezentacją Irlandii, a Belgii w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 23 marca o 18:00 na Aviva Stadium w Dublinie Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Irlandia - Belgia przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 2.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!