Pobierz aplikację betfan na telefon
Ilu widzów obejrzy film „Zielona Granica” – zakłady i oferta BETFAN

Zielona Granica to polski dramat filmowy w reżyserii Agnieszki Holland. Zdania na temat tej produkcji są skrajnie podzielone i elektryzują ludzi, a premiera kinowa będzie miała miejsce 22 września 2023 roku. Polski, legalny bukmacher BETFAN wystawił ofertę na liczbę widzów w kinach w pierwszy weekend premiery „Zielonej Granicy”

Zielona Granica – Jaka będzie liczba widzów w polskich kinach w weekend premiery?

Najnowszy film będzie opowiadał o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy i będzie przedstawiał trzy perspektywy: uchodźców, polskich aktywistów oraz straży granicznej. Trzeba przyznać, że temat jest na czasie i potencjalni widzowie z pewnością będą chcieli się dowiedzieć więcej o tym, co dzieje się na naszej wschodniej granicy. Z tego powodu liczba widzów w kinach w pierwszy weekend premiery „Zielonej Granicy” jest szacowana na kilkaset tysięcy. Chcesz się założyć ilu osób przyjdzie do polskich kin? Polski, legalny bukmacher BETFAN wystawił kursy bukmacherskie i ofertę na to zdarzenie!

Liczba widzów filmu „Zielona granica” w polskich kinach w dniach 22-24.09 – zakłady bukamcherskie

Jakie są przewidywania? Analitycy polskiego bukmachera BETFAN wyraźnie sugerują w wystawionych kursach bukmacherskich, że liczba widzów w weekend premiery „Zielonej Granicy” przekroczy nawet 100 000! Jeżeli mamy tutaj jednak większych optymistów to śmiało można również obstawić, że w polskich kinach zasiądzie 250 000, a nawet 500 000 widzów! Wszystko jest możliwe! Warto wspomnieć, że podstawą rozliczania kuponów będą dane z boxofficeraport.pl. Sprawdź poniżej, jak prezentują się kursy na liczbę widzów w pierwszy weekend premiery „Zielonej Granicy”.

Ilu widzów obejrzy film "Zielona Granica" - zakłady i oferta BETFAN

Jaką ocenę osiągnie „Zielona Granica” na Filmwebie – zakłady bukmacherskie

Bukmacher BETFAN nie poprzestał na wystawieniu jednego zakładu na premierę „Zielonej Granicy”. Temat jest na tyle popularny, że gracze mogą zakładać się z bukmacherem o to, jaką ocenę osiągnie wcześniej wspomniany film na portalu filmweb.pl w dniu 29.09, czyli tydzień po premierze w polskich kinach. Prognozy nie są zbyt wysokie po pierwszej fali ekstremalnie negatywnych komentarzy na temat produkcji. Bukmacherzy nie dają większych szans, żeby ocena „Zielonej Granicy” przekroczyła 4.00. Poniżej zestawienie kursów bukmacherskich:

Ilu widzów obejrzy film "Zielona Granica" - zakłady i oferta BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!