Iga Świątek – Weronika Kudermietowa: Typy, kursy, transmisja 29.09 | Tokyo WTA

Wojciech Sikora

27 września 2023

Iga Świątek
Iga Świątek wróciła po dłuższej przerwie i ma się bardzo dobrze. Wygrała już w 1/8 finale w Tokyo, gdzie ograła reprezentantkę gospodarzy 2:0. W samym meczu potrzebowała jednak sporo czasu, by wejść na swój poziom. To jednak nastąpiło i dziś może powalczyć o półfinał z Weroniką Kudermietową. Polka mierzyła się z nią w karierze czterokrotnie i za każdym razem nie straciła nawet jednego seta. Czy tym razem także Raszynianka zapewni sobie spokojny awans? Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Iga Świątek – Weronika Kudermietowa.

Iga Świątek – Weronika Kudermietowa: Typy bukmacherskie

Polka może ten sezon już uznać za bardzo udany, ale zdecydowała się rozegrać jeszcze kilka turniejów, w tym też zbliżający się WTA Finals. Na ten moment skupi się jednak na rywalizacji w Tokio, gdzie rozstawiona jest z numerem pierwszym, a patrząc na samą drabinkę, to największe ciężary mogą przyjść dopiero w finale z Pegulą. Korty twarde są jednak dla Igi dość istotne w karierze, bowiem wygrała tutaj siedem z piętnastu swoich tytułów WTA. Sporo wskazuje na to, że za tydzień może wnieść puchar za kolejny triumf. Pierwszy mecz jednak nie poszedł aż tak łatwo a Hontama sprawiła trochę problemów, choć ostatecznie przegrał 4:6, 5:7.
W pierwszym starciu Iga miała znów największy problem z serwisem. W efekcie końcowym rywalka przełamała ją aż pięć razy. Z kolei sama wciąż niesamowicie gra na returnie, a rywalka zaledwie trzy razy utrzymają swój serwis, oddając aż siedem pozostałych. W kolejnej rundzie na przeciw Polce stanie Weronika Kudermietowa, która słynie z mocnego podania, ale i błędów na pierwszym serwisie. W samych wymianach potrafi grać silne piłki, jednak za każdym razem, w poprzednich starciach ze Świątek, nie potrafiła nadążyć za jej tempem. Moim zdaniem Rosjanka będzie w stanie także sprawić trochę problemów i też przełamać Polkę. Typuję powyżej

1.62

POWYŻEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Iga Świątek - Weronika Kudermietowa: Kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest w tym pojedynku stawiana w roli zdecydowanej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.08. Weronika Kudermietowa naturalnie jest więc stawiana znacznie niżej, a mnożnik na jej triumf to aż 7.70. Warto przyjrzeć się również zakładowi, na wygraną Rosjanki z handicapem +7.5 gemów, po kursie 1.40

Iga Świątek - Weronika Kudermietowa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Weroniką Kudermietową, odbędzie się 29 września o godzinie 04:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Tokyo WTA, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy