Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo: typy, kursy, gdzie oglądać | 05.07 Wimbledon
Iga Świątek jest po pierwszej, bardzo udanej rundzie Wimbledonu 2023, gdzie nie było po niej widać żadnych problemów zdrowotnych. Nieco ponad godzinę i 20 minut zajął jej awans do drugiej rundy, gdzie ograła Lin Zhu 6:1, 6:3. Przed nią mecz z Sarą Sorribes Tormo, czyli nieco bardziej ograną tenisistką na tej nawierzchni, która to w pierwszej rundzie także straciła tylko cztery gemy. Czy Polka utrzyma świetną formę na trawie i bez problemu awansuje dalej? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo.

Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo: Zapowiedź

O Idze głośno zrobiło się właśnie po wygraniu Wimbledonu w 2018, jednakże był to turniej juniorski. Od tamtego czasu kariera Igi bardzo się rozpędziła lecz na trawie nie powtórzyła tak dobrego występu. W ubiegłym roku odpadła w 1/16 z Alize Cornet. Po występie w Bad Homburg przed kilkoma dniami można się jednak spodziewać w tym roku znacznie lepszego wyniku. Swoją świetną dyspozycję z Niemiec, Polka przeniosła na londyńskie korty, gdzie błyskawicznie pokonała Lin Zhu w pierwszej rundzie 6:1, 6:3.
Chinka nie jest jednak tak doświadczona na kortach trawiastych, tak jak kolejna rywalka Polki, czyli Sara Sorribes Tormo. 26-latka w pierwszej rundzie bez większych problemów odprawiła Martinę Trevisan 6:3, 6:1. Hiszpanka nie straciła serwisu ani razu, choć musiała bronić aż sześciu break pointów, co przełożyło się też na wydłużenie spotkania do 1:41. Z Igą Świątek nigdy nie miała dotychczas okazji zmierzenia się, więc z pewnością czeka obie panie nowe doświadczenie.

Iga Świątek - Sara Sorribes Tormo: Typy

1.54

PONIŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Nic dziwnego, że po takiej dyspozycji na kortach trawiastych, w ostatnim czasie, Polka jest tutaj murowaną faworytką. Iga świetnie w tym roku łączy swoje atuty ze skuteczną grą na trawie. Widać po niej spore przygotowanie i motywację do zdobycia tutaj tytułu. Hiszpanka mimo dobrego występu w pierwszej rundzie, nie powinna tutaj w żaden sposób zagrozić światowej jedynce. Typuję poniże 18,5 gemów.

Iga Świątek - Sara Sorribes Tormo: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Sarą Sorribes Tormo odbędzie się 5 lipca o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!