Iga Świątek – Qinwen Zheng: Typy, kursy, transmisja 17.08 | WTA Cincinnati

Wojciech Sikora

17 sierpnia 2023

Iga Świątek Wimbledon

Iga Świątek nie odpoczęła zbyt długo po półfinale w Toronto i już ma za sobą pierwszą rundę w Cincinnati. Mimo wszystko nie spędziła na korcie zbyt dużo czasu, bo w niemalże godzinę rozprawiła się z Collins. Teraz Polkę czeka starcie z Qinwen Zheng, którą to w swojej karierze ogrywała z każdym razem, a łącznie zagrały trzy pojedynki. Czy dziś ponownie to nasza zawodniczka wyjdzie zwycięsko? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Qinwen Zheng.

Iga Świątek – Qinwen Zheng: Typy bukmacherskie

Iga Świątek rozpoczyna swój kolejny turniej, który ma być przygotowaniem do obrony tytułu US Open 2022. Tym razem po półfinale w Toronto, udała się do Cincinnatii, gdzie broni punktów za ubiegłoroczną 1/8 finału. Wtedy niespodziewanie lepsza okazała się od niej Madison Keys, która to w dwóch setach pokonała Polkę. Tę edycję nasza zawodniczka rozpoczęła znakomicie, bowiem już w pierwszej rundzie w godzinę i jedną minutę ponownie ograła Danielle Collins wynikiem 6:1, 6:0.

Teraz po raz czwarty w karierze stanie na przeciw Qinwen Zheng, która to rozgrywa w tym roku bardzo nierówny sezon. Obie panie miały okazję się spotkać w kwietniu w Stuttgarcie i tam 6:1, 6:4 domknęła mecz Iga. Mączka to jednak nie jest ulubiona nawierzchnia Chinki i znacznie więcej do powiedzenia ma na kortach twardych, gdzie potrafiła Polce przysporzyć problemów rok temu w San Diego. Tutaj Qinwen ma za sobą dwa mecze, gdzie najpierw pokonała Sansowicz, a później na pełnym dystansie Venus Williams. W mojej opinii Chince brakuje jeszcze sporo do optymalnej formy i dziś mecz zakończy się w mniej niż 20 gemów.

1.83

PONIŻEJ 20.5 GEMÓW

betfan

Iga Świątek - Qinwen Zheng: Kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest w tym starciu zdecydowaną faworytką i bukmacher BETFAN proponuje kurs na jej wygraną wynoszący 1.13. W przypadku Qinwen Zheng mnożnik jest znacznie wyższy i za jej zwycięstwo wynosi obecnie 5.80. Warto także przyjrzeć się zakładom na asy serwisowe, czy ilości gemów.

Iga Świątek - Qinwen Zheng: Gdzie oglądać? Transmisja

1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Qinwen Zheng odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 19:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Cincinnati, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy