Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Marta Kostjuk: Typy, kursy, zakłady 16.03 | Indian Wells WTA
Po raz kolejny Iga Świątek osiągnęła już półfinał w Indian Wells i jest na znakomitej drodze, by również po raz kolejny tutaj triumfować. Po szybkim meczu z Caroline Wozniacki, która niestety musiała skreczować w drugim secie, przyszedł czas na starcie z młodszą rywalką – Martą Kostjuk. Ukrainka zaskakuje w tym sezonie swoją dyspozycją, co również przekłada się na ten turniej. Czy dziś zaskoczy również Polkę? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Marta Kostjuk. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Marta Kostjuk?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Marta Kostjuk.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Marta Kostjuk?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Marta Kostjuk?
 

Iga Świątek – Marta Kostjuk: Typy bukmacherskie

Iga wraca na korty po ponad dwóch tygodniach. Ostatni mecz jaki rozegrała był półfinałem w Dubaju, gdzie niespodziewanie przegrała. Teraz wraca na Indian Wells, które w 2022 roku wygrywała, a w ubiegłym roku doszła tutaj aż do półfinału. Wtedy to lepsza okazała się Elena Rybakina, która kolejno wygrała cały turniej i w tym roku broni tytułu. Polka zaczęła znakomicie gromiąc Collins 6:3 i 6:0, wygrywając ostatnie dziewięć gemów z rzędu. Jeszcze lepiej pokazała się w odwracaniu losów przeciwko Noskovej gdzie od stanu 2:4, wygrała kolejne 10 gemów. Julia Putincewa także poznała się na jej sile, po tym jak przegrała 1:6, 2:6. W bardzo ciekawym starciu z Caroline Wozniacki, niestety zobaczyliśmy tylko pierwszy set i jeden gem drugiego. Dunka skreczowała w tym starciu.

1.75

POWYŻEJ 8.5 GEMÓW

W PIERWSZYM SECIE

betfan

Marta Kostjuk będzie kolejną rywalką Polki, a więc zapowiada się bardzo elektryzujące starcie. Ukrainka potrafi grać bowiem niezwykle mocno i stara się dobiegać do każdej piłki. Swoją grą często wywołuje chaos u mniej ułożonych rywalek. Do tego potrafi całkiem nieźle serwować, ale i returnować. Z naszą zawodniczką mierzyła się póki co raz w ramach French Open 2021 i tam ugrała siedem gemów, co na okoliczności ulubionego turnieju Igi było świetnym wynikiem. Tutaj z pewnością także będzie mogła zagrozić, dopóki nie wybije się z rytmu, dlatego pierwszy set powinien być bardziej wyrównany. Typuję co najmniej 9 gemów w 1. secie.

Iga Świątek - Marta Kostjuk: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.10
  • Wygrana Kostjuk - 6.60
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.60
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Iga Świątek. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.10. Znacznie mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Marta Kostjuk, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 6.60 Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Marta Kostjuk: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Igi Światek, która zagra z Martą Kostjuk, odbędzie się 16 marca o godzinie 00:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Indian Wells 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!