Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Linda Noskova: Typy, kursy, zakłady 20.01 | Australian Open WTA
Sporo emocji przysporzyła Iga Świątek, swoim fanom i sztabowi trenerskiemu, w poprzedniej rundzie. W decydującej partii przegrywała już 1:4 z podwójnym przełamaniem, jednak wtedy najważniejszą role odegrało przygotowanie mentalne, które pomogło jej wyjść z opresji i wygrać tego seta 6:4. Tym samym po raz kolejny okazała się lepsza od Danielle Collins i awansowała do 1/16 finału. Przed nią pojedynek z 19-letnią Lindą Noskovą, która jest sporą nadzieją Czeskiego tenisa. Czy po raz drugi w w karierze Polka okaże się od niej lepsza? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Linda Noskova. 

Zgarnij 400 zł, jeżeli Iga Świątek dotrze do półfinału Australian Open – załóż konto u polskiego, legalnego bukmachera BETFAN z kodem SPORTBETFAN Iga Świątek - Linda Noskova: Typy, kursy, zakłady 20.01 | Australian Open WTA

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Linda Noskova?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Linda Noskova.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Linda Noskova?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Linda Noskova?

Iga Świątek – Linda Noskova: Typy bukmacherskie

Polka ten sezon ponownie rozpoczęła, jako numer 1. światowego rankingu WTA. Przed Australian Open nie rozegrała jednak żadnego singlowego pojedynku. Iga wraz z reprezentacją skupiła się na United Cup, gdzie sam Świątek rozegrała pięć singlowych pojedynków i wygrała każdy z nich. Między innymi pokonała Garcię, Haddad Maię czy Kerber. Powrót do Melbourne nie okazał się najłatwiejszy, ale mimo wszystko udało się awansować naszej zawodnicze i pokonać przy tym Sofię Kenin 2:0. Podobnego przebiegu spodziewano się po starciu z Danielle Collins, która postawiła jednak mocne warunki i przegrała dopiero po trzech wymagających partiach.

1.52

PONIŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Linda Noskova będzie kolejną rywalką Polki, tym razem w walce o 1/8 finału. Czeszka miała dość dobre losowanie, choć w pierwszej rundzie to jej rodaczce, Bouzkovej dawano większe nadzieje. Ostatecznie Linda odprawiła ją w dwóch setach. Większe problemy sprawiła jej natomiast McCartney Kessler, która wystąpiła w Australian Open z dziką kartą. Amerykanka serwowała bardzo mocno i była w stanie odebrać Noskovej jednego seta. Przed turniejem Czeszka osiągnęła półfinał w Brisbane, choć praktycznie każdy mecz jej strony był przepychany. W takiej formie nie powinna zagrozić zbytnio naszej tenisistce. Jej styl gry to istna woda na młyn dla Igi także spodziewam ponownego szybkiego zwycięstwa nad rywalką. Typuję poniżej 19.5 gemów.

Iga Świątek - Linda Noskova: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek- 1.06
  • Wygrana Noskovej - 8.60
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.66
Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest rzecz jasna Iga Świątek, która powinna, w teorii,  przeważać w tym zestawieniu, dlatego też kurs na jej wygraną wynosi zaledwie 1.06.  W przypadku wygranej Lindy Noskovej, przelicznik jest znacznie bardziej okazały, bowiem wynosi 8.60. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Iga Świątek - Linda Noskova: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Lindą Noskovą, odbędzie się 20 stycznia o godzinie 02:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Australian Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!