Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Linda Noskova: Typy, kursy, zakłady 10.03 | Indian Wells WTA
Pierwszy mecz, w ramach Indian Wells, Iga Świątek ma już za sobą. Tamten mecz przeszedł już do historii, ale był wręcz idealny, a sama Polka wygrała ostatnie dziewięć gemów. Teraz nasza tenisistka będzie miała okazję zrewanżować się za porażkę z 1/16 finału Australian Open. Tam poległa z Lindą Noskovą, która właśnie w 1/16 tej imprezy stanie na przeciw niej. Czy tym razem Raszynianka nie da się zaskoczyć? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Linda Noskova. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Linda Noskova?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Linda Noskova.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Linda Noskova?
  4. Gdzie obejrzeć meczIga Świątek – Linda Noskova?

Iga Świątek – Linda Noskova: Typy bukmacherskie

Iga wraca na korty po ponad dwóch tygodniach. Ostatni mecz jaki rozegrała był półfinałem w Dubaju, gdzie niespodziewanie przegrała. Teraz wraca na Indian Wells, które w 2022 roku wygrywała, a w ubiegłym roku doszła tutaj aż do półfinału. Wtedy to lepsza okazała się Elena Rybakina, która kolejno wygrała cały turniej i w tym roku broni tytułu. Polka zaczęła znakomicie gromiąc Collins 6:3 i 6:0, wygrywając ostatnie dziewięć gemów z rzędu.

1.44

ŚWIĄTEK WYGRA

Z HANDICAPEM -4.5

betfan

W drugiej rundzie zagra przeciwko Lindzie Noskovej, czyli młodej i bardzo utalentowanej zawodniczce z Czech. Obie panie mają za sobą dwa spotkania rozegrane razem, a pierwszy z nich w Warszawie wygrała Iga 2:0. Podobnego przebiegu spodziewano się w tegorocznej edycji Australian Open, gdzie walczyły razem o 1/8 finału. Polka niepodziewanie po wygraniu pierwszego seta, zaczęła popełniać mnóstwo błędów i przegrała dwie kolejne partie. Taka sytuacja się zdarza, ale jak wiadomo Świątek potrafi wynosić z nich znakomite lekcje. Tego spodziewam się także i dziś, dlatego typuję jej wygraną z handicapem -4.5 gema.

Iga Świątek - Linda Noskova: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.12
  • Wygrana Noskova - 5.90
  • Powyżej 18.5 gemów - 1.73
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Iga Świątek. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.12. Znacznie mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Lindy Noskovej, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 5.90. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Linda Noskova: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Igi Światek, która zagra z Danielle Collins, odbędzie się 10 marca o godzinie 0 19:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Indian Wells 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!