Iga Świątek – Lin Zhu: typy, kursy, gdzie oglądać | 03.07 Wimbledon

Wojciech Sikora

02 lipca 2023

IGA ŚWIĄTEK

Iga Świątek wróciła niedawno po triumfie na Roland Garros i rozegrała jedyny turniej przed Wimbledonem. Ten postanowiła rozegrać w Bad Homburg (Niemcy) gdzie po trzech świetnych meczach osiągnęła półfinał. Niestety nie postanowiła wyjść na kort oddając walkowera, przez lekkie problemy zdrowotne. Mimo wszystkie wydaje się, że u liderki rankingu wszystkich jest w porządku i dziś zacznie swoje zmagania w meczu z Lin Zhu. Czy Chinka okaże się godnym rywalem dla Polki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Lin Zhu.

Iga Świątek – Lin Zhu: Zapowiedź

O Idze głośno zrobiło się właśnie po wygraniu Wimbledonu w 2018, jednakże był to turniej juniorski. Od tamtego czasu kariera Igi bardzo się rozpędziła lecz na trawie nie powtórzyła tak dobrego występu. W ubiegłym roku odpadła w 1/16 z Alize Cornet. Po występie w Bad Homburg przed kilkoma dniami można się jednak spodziewać w tym roku znacznie lepszego wyniku.

 

 

Na pierwszy ogień Polka trafia na Lin Zhu. Siedem lat starsza tenisistka wzięła udział w dwóch turniejach prrzed Wimbledonem. W Nottingham przegrała z Fręch w 1/8, ale już tydzień później osiągnęła półfinał w Birmingham, pokonując po drodze Magdę Linette. Obie tenisistki dotychczas nie mierzyły się ze sobą ani razu, więc będzie to dla nich dodatkowa niewiadoma.

Iga Świątek - Lin Zhu: Typy

1.43

PONIŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Bukmacherzy jasno widzą w tym meczu faworytke w naszej zawodniczce. Martwić mogą jedynie problemy zdrowotne, przez które odpuściła kilka dni temu półfinał. Niemniej jednak jeśli wszystko jest na ten moment w porządku ze zdrowiem Igi, to powinna szybko rozprawić się z rywalką. Stawiam poniżej 19.5 gemów.

Iga Świątek - Lin Zhu: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/64 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Lin Zhu  odbędzie się 3 lipca o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy