Iga Świątek – Karolina Pliskova: typy, kursy, zapowiedź | 09.08 Montreal

Wojciech Sikora

08 sierpnia 2023

Iga Świątek

Iga Świątek wraca na korty tenisowe, po triumfie w Warszawie. W Montrealu zagra po raz pierwszy w karierze, ale mimo to jest sporą faworytką do triumfu w całym turnieju. Polka, z racji rozstawienia, rozpocznie od drugiej rundy, w której zmierzy się z Karoliną Pliskovą. Czeszka nie ma najlepszego sezonu, a co więcej na pewno dobrze nie wspomina spotkań z naszą tenisistką. Czy tym razem również Raszynianka zodminuje całe widowisko? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Karolina Pliskova.

Iga Świątek – Karolina Pliskova: Typy bukmacherskie

Turnieje w Toronto i Montrealu mają to do siebie, że co roku wymieniają się pomiędzy rangą ATP, a WTA. Tak też Iga w ubiegłym roku grała w Kanadzie lecz były to zawody w Toronto. Wtedy też niespodziewanie odpadła w 1/8 finału z Haddad Maią. Do Montrealu Iga przyjechała po wygranym turnieju w Warszawie, który także rozgrywany był na kortach twardych. Polka miała tam cięższe początki, ale to głównie z racji sporej przerwy od kortów twardych. Niemniej jednak widać, że taka nawierzchnia jej bardzo odpowiada.

 

Pierwszy mecz w sierpniu tego roku, przyjdzie jej rozegrać z Karoliną Pliskovą, która nie ma za sobą najlepszego sezonu. Najlepszymi jej wynikami był ćwierćfinał w Australian Open, gdzie odpadła z Linette i ćwierćfinał w Doha. Tam miałą się spotkać z Igą, jednak oddała walkower. Później zetknęły się jeszcze w Stuttgarcie, gdzie Polka wygrała 2:1. Czeszka w Montrealu jest już po pierwszym pojedynku, który wymęczyła z Zhu w trzech partiach. Dziś spodziewam się szybkiego domknięcia awansu przez Igę i typuję poniżej 20.5 gemów.

1.42

PONIZEJ 20.5 GEMÓW

 

betfan

 

Iga Świątek - Karolina Pliskova: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie widzą w tym spotkaniu większych szans dal rywalki Polki. Stąd też na Igę Świątek aktualny mnożnik to zaledwie 1.07. Jednoczesne jest więc to, że stawiając na Karolinę Pliskovą będziemy mogli powalczyć o znacznie większą wygraną, bowiem kurs na taki wynik meczu wynosi obecnie 7.70

Iga Świątek - Karolina Pliskova: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/16 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Karoliną Pliskovą odbędzie się 9 sierpnia o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Montrealu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy