Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Karolina Pliskova: Typy, kursy, zakłady 16.02 | Doha WTA
Po raz kolejny Iga Świątek w znakomitym stylu rozpracowała swoją rywalkę, dzięki czemu jest już coraz bliżej obrony tytułu w Doha. W poprzednim spotkaniu pokonała Victorię Azarenkę, której w drugim secie zafundowała „bajgla”, czyli 6:0. Teraz przyjdzie jej zmierzyć się po raz kolejny w karierze z Karoliną Pliskovą, która już niejednokrotnie doświadczyła porażki z Polką. Czy dziś ponownie będzie musiała uznać wyższość naszej tenisistki? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Karolina Pliskova.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Karolina Pliskova?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Karolina Pliskova.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Karolina Pliskova?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Karolina Pliskova?

Iga Świątek – Karolina Pliskova: Typy bukmacherskie

Ten sezon Iga Świątek rozpoczęła od udanego występu wraz z reprezentacją Polski, w United Cup. Tam udało im się dotrzeć aż do finału, gdzie ostatecznie musieli uznać wyższość niemieckiej kadry. Polka wystąpiła później na Australian Open, gdzie była faworytką do wygrania turnieju. Niestety niespodziewanie pożegnała się z turniejem już w 1/16 finału. Występ w Doha jest jej trzecią imprezą w tym roku, jednak póki co najważniejszą, bowiem borni tu tytułu. Start miała znakomity, ponieważ ograła Soranę Cirsteę w nieco ponad godzinę 2:0. Podobnie szybko ograła też Aleksandrową, choć ta w drugim secie już sprawiła większe problemy. Azarenka z kolei przegrała 4:6 pierwszy set, ale w kolejnym nie ugrała już nawet gema.

1.47

ŚWIĄTEK WYGRA

Z HANDICAPEM 5.5 GEMÓW

betfan

Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał w Doha, dla Świątek. Aby zapewnić sobie  w nim miejsce, Polka musi pokonać Karolinę Pliskovą. Czeszka ostatnim czasem wróciła do lepszej formy i niedawno triumfowała w turnieju w Cluj Napoca, a tutaj ma już za sobą kilka niesamowitych spotkań. Mimo zmęczenia wykorzystywała swoje atuty i po koeli eliminowała następne rywalki. Niemniej jednak powinna być już na tyle wymęczona intensywnością ostatnich tygodni, że atuty Igi zdecydowanie będą tutaj brały górę. Moim zdaniem nasza tenisistka wygra z handicapem -5.5 gemów.

Iga Świątek - Karolina Pliskova: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.07
  • Wygrana Pliskovą - 8.00
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.68
Po raz kolejny eksperci widzą po stronie Igi Świątek zdecydowaną faworytkę, która powinna wygrać ten mecz zdecydowanie, przez co kurs na to zdarzenie wynosi 1.07. Niespodziewane zwycięstwo Pliskovej to szansa na przelicznik aż 8.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Karolina Pliskova: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Karoliną Pliskovą, odbędzie się 16 lutego o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Doha WTA 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!