Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Julia Putincewa: Typy, kursy, zakłady 12.03 | Indian Wells WTA
Choć początek Iga Świątek miała bardzo ciężki, to końcowo udało jej się odegrać Lindzie Noskovej, za porażkę z Australian Open. Polka w drugim secie była w stanie wygrać bez straty gema. Teraz w walce o ćwierćfinał spotka się z nieobliczalną Kazaszką, czyli Julią Putincewą. Ta rywalizacja zapowiada się niezwykle elektryzującą, ponieważ obie Panie nie szczędzą sił w swoich uderzeniach. Jak ostatecznie zakończy się to starcie? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Julia Putincewa. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Julia Putincewa?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Julia Putincewa.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Julia Putincewa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Julia Putincewa?

Iga Świątek – Julia Putincewa: Typy bukmacherskie

Iga wraca na korty po ponad dwóch tygodniach. Ostatni mecz jaki rozegrała był półfinałem w Dubaju, gdzie niespodziewanie przegrała. Teraz wraca na Indian Wells, które w 2022 roku wygrywała, a w ubiegłym roku doszła tutaj aż do półfinału. Wtedy to lepsza okazała się Elena Rybakina, która kolejno wygrała cały turniej i w tym roku broni tytułu. Polka zaczęła znakomicie gromiąc Collins 6:3 i 6:0, wygrywając ostatnie dziewięć gemów z rzędu. Jeszcze lepiej pokazała się w odwracaniu losów przeciwko Noskovej gdzie od stanu 2:4, wygrała kolejne 10 gemów.

1.60

ŚWIĄTEK CO NAJMNIEJ

DWA ASY SERWISOWE

betfan
Po raz trzeci przyjdzie się teraz spotkać Idze z Julią Putincewą. Oba te starcia rozgrywały się właśnie na kortach twardych i miały miejsce w 2021 roku i 2022. W pierwszym Kazaszka była w stanie nawiązać równą walkę, w kolejnym natomiast pełną dominację pokazała Polka. Świątek w tym spotkaniu także powinna dominować w każdym aspekcie, choć na pewno trzeba przyznać, że poprzednie mecze Julii były bardzo udane, bowiem wygrała każdy z nich do zera. Putincewa jest często bardzo spóźniona przy odbiorze, a z kolei Polka potrafi zaskoczyć rywalki kierunkiem podania. Dodatkowo dołożyła też ostatnim czasem więcej siły w serwisie więc. Moim zdaniem powinna przy takich okolicznościach zdobyć co najmniej dwa asy serwisowe i taki też zakład typuję na to starcie.

Iga Świątek - Julia Putincewa: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.04
  • Wygrana Putincewej - 10.00
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.95
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Iga Świątek. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.04. Znacznie mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Julii Putincewej, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 10.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Julia Putincewa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Światek, która zagra z Julią Putincewą, odbędzie się 12 marca o godzinie 19:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Indian Wells 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!