Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Elina Svitolina: typy, kursy, gdzie oglądać | 11.07 Wimbledon
Iga Świątek po raz pierwszy w karierze zaszła tak daleko w Wimbledone. Dotychczas najlepszym wynikiem była czwarta runda. W tegorocznej edycji jednak Polka zdecydowanie ma najlepszą dyspozycję przez co można z dnia na dzień bardziej wierzyć w jej triumf w całym turnieju. Dziś stanie na przeciw jednemu z większych objawień tego sezonu, mianowicie Elinie Svitolinie. Ukrainka od powrotu w kwietniu, pokazuje się naprawdę ze świetnej strony. Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Elina Svitolina.

Iga Świątek – Elina Svitolina: Zapowiedź

O Idze głośno zrobiło się właśnie po wygraniu Wimbledonu w 2018, jednakże był to turniej juniorski. Od tamtego czasu kariera Igi bardzo się rozpędziła lecz na trawie nie powtórzyła tak dobrego występu. W ubiegłym roku odpadła w 1/16 z Alize Cornet. Po występie w Bad Homburg przed kilkoma dniami można się jednak spodziewać w tym roku znacznie lepszego wyniku. Swoją świetną dyspozycję z Niemiec, Polka przeniosła na londyńskie korty, gdzie błyskawicznie pokonała Lin Zhu w pierwszej rundzie 6:1, 6:3. Drugie starcie minęło Idze jeszcze szybciej, bo w godzinę i dwadzieścia minut pokonała Sarę Sorribes Tormo 6:2, 6:0. Więcej problemów sprawiła Petra Martic, która przegrała 2:6, 5:7. Póki co jednak to Belinda Bencic okazała się największym wyzwaniem i miała nawet dwie piłki meczowe. Ćwierćfinał zapewniła sobie jednak Raszynianka wygrywając 2:1.
W walce o pierwszy seniorski półfinał Wimbledonu nasza zawodniczka zmierzy się z Eliną Svitoliną. Ukrainka niedawno wróciła na korty, po przerwie w trakcie której urodziła dziecko. Szybko jednak zajął jej powrót do świetnej dyspozycji, bowiem wygrała turniej w Strasbourgu, czy osiągnęła ćwierćfinał w Roland Garrosie. Również na Wimbledonie błyszczy i pokazuje prawdziwą zaciętość na korcie, walcząc do ostatniej piłki. Poza mocnym serwisowym cechuje się szerokim wachlarzem uderzeń. Z Polką mierzyła się raz, przegrywając dwa lata temu 2:6, 5:7 w Rzymie.

Iga Świątek - Elina Svitolina: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku analitycy i bukmacherzy nie mają wątpliwości typując Igę Świątek w roli zdecydowanej faworytki. Stąd też kursy na naszą zawodniczkę są niemalże równe 1, a bukmacher BETFAN oferuje dokładnie 1.14. Stąd też ogromny kurs na jej rywalkę, czyli Elinę Svitolinę, który wynosi aż 5.40. Stąd też moim zdaniem lepiej rzucić okiem na pozostałą ofertę bukmachera BETFAN, jaką wystawił na to spotkanie.

Iga Świątek - Elina Svitolina: Typy

1.51

PONIŻEJ 21.5 GEMÓW

betfan

Choć Belinda Bencic sprawiła ogromne problemy naszej zawodniczce, to mimo wszystko Iga Świątek pokazała klasę, broniąc dwóch breakpointów i wygrywając całe spotkanie. Przed naszą zawodniczką kolejne wymagające zadanie, w którym zmierzy się z Eliną Svitoliną. Ukrainka nie była faworytką od trzech rund, a mimo to okazała się za każdym razem lepsza. To w dużej mierze za sprawą jej walki o każdą piłkę. Z Polką na pewno nie będzie miała tyle okazji i moim zdaniem to ona przejdzie szybko to starcie w dwóch setach. Typuję poniżej 21.5 gemów.

Iga Świątek - Elina Svitolina: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Eliną Svitoliną odbędzie się 11 lipca o godzinie 14:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!