Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Crisitna Bucsa: typy, kursy, zapowiedź | 20.01 Australian Open
Po bardzo wymagającej pierwszej rundzie, można stwierdzić, że  drugą Iga Świątek przeszła spacerkiem. Camila Osorio walczyła jak tylko mogła, ale praktycznie w każdym aspekcie odstawała widocznie poziomem od liderki rankingu WTA. Teraz Polka zmierzy się dość zaskakująco z Cristiną Bucsą, a zaskakująco, bo każdy spodziewał się tutaj Bianci Andreescu. Czy Hiszpanka nie uśpi czujności naszej reprezentantki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Crisitna Bucsa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek – Crisitna Bucsa (20.01, 04:30): Zapowiedź

Iga Światek przed rokiem była bliska, by zagrać z Barty, czyli byłym numerem jeden, w finale. Niestety w półfinale zabrakło Idze chłodnej głowy i Collins okazała się lepsza w dwóch setach. Ostatecznie Ashleigh zgarnęła tytuł, ale niedługo później zakończyła karierę tenisową. Od tego czasu niepodważalną liderką została Iga Świątek, która przecież zaliczyła w zeszłym roku serię 37 meczów bez porażki. W tym sezonie czeka Igę obrona wielu punktów. Na starcie już w Australii będzie trzeba osiągnąć dobry wynik, choć wiemy, że Igę stać na triumf i kolejny tytuł szlemowy.
Pierwsza runda niezbyt odbiła się na formie i przygotowaniu Igi, bo awans do trzeciej rundy przyszedł jej błyskawicznie. Nieco ponad godzinę trwało spotkanie z Kolumbijką, która przez Igę została przełamana aż 6 razy i tylko 2 razy potrafiłą utrzymać podanie. Ostatecznie Polka wzięła spotkanie 6:2, 6:3. Kolejną rywalką dla liderki WTA, będzie Cristina Bucsa, czyli kwalifikantka. W drodze o przepustkę do głównej drabinki nie miała ciężkiej drogi, i wygrała każdy 2:0. Główna drabinka, to już dwa spotkania na pełnym dystansie, ale najbardziej zaskoczył przewrót w spotkaniu z Biancą Andreescu, gdzie najpierw przegrała 2:6, by później obronić piłkę meczową i wygrać 7:6, 6:4.

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek - Crisitna Bucsa (20.01, 04:30): Typ

1.71

ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 17,5 GEMÓW

betfan

Oczywiście przeciwko Idze żaden bukmacher nie daje jej kompletnie żadnych szans. Jeśli tylko Iga utrzyma poziom serwisu na podobnym procencie, to nie powinna być nawet ani razu przełamana, bowiem Hiszpanka nie operuje tak mocnym returnem jak je j poprzedniczki. Przy okazji Świątek nie powinna mieć problemów z wielokrotnym przełamywaniem rywalki. Stawiam w tym spotkaniu wygraną Igi i poniżej 17,5 gemów.

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek - Crisitna Bucsa (20.01, 04:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz trzeciej rundy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Cristiną Bucsą odbędzie się 20 stycznia o godzinie 04:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Player.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!