Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Belinda Bencic: typy, kursy, gdzie oglądać | 09.07 Wimbledon
Iga Świątek była o włos od „bratobójczego” pojedynku z Magdą Linette. Niestety Poznanianka przegrała w poprzedniej rundzie z Belinda Bencic i to nie ona zmierzy się ze światową jedynka. Została nam więc jedyna reprezentantka damskiej drabinki głównej, która zagra dziś że Szwajcarką o miejsce w ćwierćfinale. Czy będzie to kolejne proste zadanie dla Polki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Belinda Bencic.

Iga Świątek – Belinda Bencic: Zapowiedź

O Idze głośno zrobiło się właśnie po wygraniu Wimbledonu w 2018, jednakże był to turniej juniorski. Od tamtego czasu kariera Igi bardzo się rozpędziła lecz na trawie nie powtórzyła tak dobrego występu. W ubiegłym roku odpadła w 1/16 z Alize Cornet. Po występie w Bad Homburg przed kilkoma dniami można się jednak spodziewać w tym roku znacznie lepszego wyniku. Swoją świetną dyspozycję z Niemiec, Polka przeniosła na londyńskie korty, gdzie błyskawicznie pokonała Lin Zhu w pierwszej rundzie 6:1, 6:3. Drugie starcie minęło Idze jeszcze szybciej, bo w godzinę i dwadzieścia minut pokonała Sarę Sorribes Tormo 6:2, 6:0. Więcej problemów sprawiła Petra Martic, która przegrała 2:, 5:7.
Ten mecz zapowiada się dość jednostronnie, choć na pewno nie można lekceważyć Bencic, która ma spore doświadczenie na trawie i nie bez powodu zajmuje aktualnie 14. lokatę. Mimo, że od występu na Roland Garros nie była widziana zbyt często na korcie to i tak jej wyniki tutaj na Wimbledonie idą zapewne zgodnie z jej planem. Szwajcarka spotkała się z Igą łącznie trzy razy, z czego raz udało jej się nawet wygrać 2:0.

Iga Świątek - Belinda Bencic: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku analitycy i bukmacherzy nie mają wątpliwości typując Igę Świątek w roli zdecydowanej faworytki. Stąd też kursy na naszą zawodniczkę są niemalże równe 1, a bukmacher BETFAN oferuje dokładnie 1.14. Stąd też ogromny kurs na jej rywalkę, czyli Belindę Bencic, który wynosi aż 5.50. Stąd też moim zdaniem lepiej rzucić okiem na pozostałą ofertę bukmachera BETFAN, jaką wystawił na to spotkanie.

Iga Świątek - Belinda Bencic: Typy

1.59

POWYŻEJ 18.5 GEMÓW

betfan

Poprzedni mecz Igi zajął jej więcej czasu niż dwie pierwsze rundy, a to za sprawą serwisu jakim operowała Martic. W walce o ćwierćfinał także spotka się z wymagającą w tym aspekcie Bencic i moim zdaniem mecz potrwa nieco dłużej. Szwajcarka poza tym świetnie czuje korty trawiaste, co też przełoży się na utrudnienia dla Polki. Choć myślę, że mimo wszystko Iga wygra to typuję w tym pojedynku co najmniej 19 gemów w meczu.

Iga Świątek - Belinda Bencic: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Belindą Bencic odbędzie się 9 lipca o godzinie 16:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!