Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Anna Blinkowa: typy, kursy, gdzie oglądać | 29.06 Bad Homburg
Iga Świątek rozegrała kolejny znakomity mecz w tym sezonie, który dał jej awans do najlepszej ósemki turnieju w Bad Homburg (Niemcy). Polka pokonała Teichamnn w dwóch setach oddając jej zaledwie cztery gemy. W walce o półfinał, nasza zawodniczką zmierzy się z Anną Blinkową, której mocny serwis jest świetnym atutem właśnie na nawierzchni trawiastej. Czy będzie w stanie zaskoczyć liderkę rankingu WTA? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Anna Blinkowa.

Iga Świątek – Anna Blinkowa: Zapowiedź

W ubiegłym roku Iga Świątek nie zdecydowała się na żaden turniej na trawie, przed Wimbledonem. Wtedy to odpadła w 1/16 turnieju wielkoszlemowego i być może dlatego w tym, chce się przygotować do zmagań rozgrywając turniej w Bad Homburg. Choć Polka nie jest wielką fanką tej nawierzchni, to warto przypomnieć, że w 2018 roku wygrywała juniorski Wimbledon, który był poniekąd dla niej świetnym startem w karierze. Teraz  pierwszym meczu przygotowującym do wielkiego szlema, zdobyła cenne doświadczenie wygrywając z Tatjaną Marią 2:1. Kolejna runda to już zwykł dzień w pracy Polki i wygrana z Jil Teichamnn 6:3, 6:1.

Szwajcarka w poprzednim meczu potrafiła całkiem nieźle grać na serwisie, czym zdobyła sobie poro punktów. Wciąż jednak było to za mało, by nawiązać równą walkę z Igą. Tym razem nasza zawodniczka zmierzy się z Anną Blinkową, która potrafi z podania wycisnąć jeszcze więcej niż Teichmann. Niemniej jednak Rosjance wciąż brakuje ogrania na najwyższym poziomie, by móc jakkolwiek podjąć równą grę ze Świątek. Mimo, że spędza znacznie więcej czasu na kortach trawiastych, aniżeli Polka, to jednak nie ma zbyt wielu atutów żeby jej zagrrozić.

Iga Świątek - Anna Blinkowa: Typy

1.53

PONIŻEJ 20,5 GEMÓW

betfan

Tenis Rosjanki jest bardzo chaotyczny i opiera się na sile jej zagrań, co często przekłada się na mnóstwo niewymuszonych błędów. Wiemy jak dobrze Iga radzi sobie z takimi rywalkami i mimo, że trawa nie jest jej ulubioną nawierzchnią, to powinna tutaj awansować bez problemó. Zresztą dwa poprzedni mecze, a dokładnie cztery ostatnie sety pokazały, że Polka nawet w Wimbledonie może zajść daleko. Typuję  poniżej 20,5 gemów.

Iga Świątek - Anna Blinkowa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Anną Blinkową, odbędzie się 29 czerwca o godzinie 16:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale CANAL+ Sport lub w serwisie CANAL+ Online. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!