Pobierz aplikację betfan na telefon
Hurkacz – Cressy: Typy i zapowiedź 1/16 finału w Halle

Hubert Hurkacz nie najlepiej rozpoczął sezon na kotach trawiastych. Polak odpadł z turnieju w Stuttgarcie, jednak teraz będzie miał okazję się zrehabilitować i wygrać pierwsze w tym roku spotkanie na trawie w Halle. Jego przeciwnikiem będzie Maxime Cressy. Zapraszam na zapowiedź meczu 1/16 finału oraz typ na to starcie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Hubert Hurkacz – Maxime Cressy (14.06, 13:30) – Zapowiedź meczu

Hubert Hurkacz może mieć z pewnością mieszane odczucia co do tegorocznej gry na nawierzchni trawiastej. Polak w singlu odpadł już w pierwszej rundzie w Stuttgarcie. W deblu za to, wspólnie z Mate Paviciem wygrał zmagania. Tak naprawdę ciężko określić w jakiej aktualnie formie jest wrocławianin. Mamy oczywiście nadzieję, że porażka z Fucsovicsem była jedynie wypadkiem przy pracy i to właśnie gra podwójna pokazuje potencjał Huberta na trawie.

Maxime Cressy to amerykański wieżowiec, który swoją grę opiera głównie na mocnym i dokładnym serwisie. Cressy zaczął znakomicie sezon 2022. Finał w Melbourne, ćwierćfinał w Sydney i 1/8 finału w Australian Open mówią same za siebie. Później jednak było coraz gorzej i po opuszczeniu Australii reprezentantowi USA udało się tylko raz przejść pierwszą rundę w turniejach rangi ATP. Hurkacz ma z pewnością wszelkie argumenty, żeby w dzisiejszym meczu pokonać Amerykanina. Myślę jednak, że nie będzie to spacerek i Polak będzie musiał się trochę namęczyć.

Hubert Hurkacz – Maxime Cressy (14.06, 13:30) – Forma i ostatnie wyniki obu zawodników

Hubi w ostatnim czasie dotarł do czwartej rundy Roland Garros 2022, wygrywając po drodze między innymi z Davidem Goffin, a ostatecznie przegrywając 1-3 z późniejszym finalistą tej imprezy Casperem Ruudem. Na trawie Polak rozpoczął sezon od porażki z Węgrem.

Ostatnie wyniki Huberta Hurkacza:

Hurkacz – Fucsovics 1:2 Stuttgart, 2. runda
Hurkacz – Ruud 1:3 French Open, 4. runda
Hurkacz – Goffin 3:0 French Open, 3. runda
Hurkacz – Cecchinato 3:0 French Open, 2. runda
Hurkacz – Zeppieri 3:0 French Open, 1. runda

Maxime Cressy po trzech porażkach z rzędu wygrał dwa mecze w ramach kwalifikacji do turnieju w Halle. Przeciwnicy na pewno nie byli z najwyższej półki, jednak Amerykanin pokazał, że potrafi pograć na nawierzchni trawiastej.

Ostatnie wyniki Maxime Cressy:

Cressy – Hanfmann 2:1 Halle, 2. runda kwalifikacji
Cressy – Wessels 2:0 Halle, 1. runda kwalifikacji
Cressy – Stricker 1:2 Stuttgart, 1. runda
Cressy – Basilashvili 2:3 French Open, 1. runda
Cressy – Zeppieri 1:2 Rzym, 2. runda kwalifikacji

Hubert Hurkacz – Maxime Cressy (14.06, 13:30) – Typ na mecz

Hubert powinien wygrać to spotkanie, jednak Cressy z pewnością będzie stawiał opór. Na mecz proponuję dość ryzykowny typ, jednak po dobrym kursie.

2.66

WYGRANA HURKACZA

POWYŻEJ 24,5 GEMÓW

betfan

 

Transmisja: Polsat Sport (około godziny 13:30)

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!