Pobierz aplikację betfan na telefon
Luke Humphries – Ricardo Pietreczko: Typy, kursy, zapowiedź 28.12 | PDC MŚ 2024

 Główny faworyt tegorocznych Mistrzostw Świata w darcie – Anglik Luke Humphries w 1/16 finału zmierzy się z Niemcem Ricardo Pietreczko. Anglik w 2 rundzie spisał się dość przeciętnie, choć oczywiście pewnie wygrał swoje spotkanie 3:0. Wydaje się, że tutaj musi zagrać nieco lepiej, aby nie robić sobie kłopotów w spotkaniu z Pietreczko. Czy tutaj zobaczymy Humphriesa w pełnej formie z pewną wygraną? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Luke Humphries – Ricardo Pietreczko.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luke Humphries – Ricardo Pietreczko?
  2. Zapowiedź spotkania Luke Humphries – Ricardo Pietreczko
  3. Jakie są kursy na Luke Humphries – Ricardo Pietreczko?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luke Humphries – Ricardo Pietreczko?

Luke Humphries – Ricardo Pietreczko typy bukmacherskie

2.28

POWYŻEJ 5.5 SETÓW

betfan

Luke Humphries w 2 rundzie, którą rozpoczął zmagania w Mistrzostwach Świata 2024 zmierzył się z Lee Evansem. Tam Anglik nie do końca błysnął, choć oczywiście wystarczyło to na pewną wygraną 3:0. Humphries zagrał tam na średniej 93,58 oraz na skuteczności 37,5% na podwójnych. Z pewnością nie są to wybitne statystki, którymi Humphries mógłby wygrać tegoroczne Mistrzostwa Świata. Wydaje się jednak, że Anglik będzie rozkręcał się z rundy na rundę i już w starciu z Pietreczko powinniśmy zobaczyć go w lepszej formie. Niemiec natomiast grał już na tegorocznych mistrzostwach 2 razy. W pierwszym meczu ograł Suzuki 3:0 wykręcając średnią 92,37, a w drugim ograł 3:2 Rydza, grając na bardzo dobrej średniej 99,27. Jeżeli powtórzyłby taką grę z Humphriesem oraz dorzucił dobrą grę na podwójnych, przy tym co Anglik pokazał w pierwszej rundzie możemy spodziewać się dość wyrównanego spotkania. Humphires oczywiście powinien wygrać, ale nie bez walki ze strony Niemca. Typuję powyżej 5.5 setów w meczu po kursie 2.28.

Luke Humphries – Ricardo Pietreczko kursy bukmacherskie

  • Wygrana Luke Humphries – 1.16
  • Wygrana Ricardo Pietreczko – 4.85

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luke Humphries – Ricardo Pietreczko wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Humphries (kurs 1.16). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Niemiec – Ricardo Pietreczko, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.85.

Luke Humphries – Ricardo Pietreczko GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Luke Humphriesem, a Ricardo Pietreczko w ramach 1/16 finału, odbędzie się 28 grudnia o 21:15. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Luke Humphries – Ricardo Pietreczko przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!