Pobierz aplikację betfan na telefon
Luke Humphries – Dave Chisnall: Typy, kursy, zapowiedź 01.01 | PDC MŚ 2024
 
Luke Humphiers, czyli główny kandydat do wygrania Mistrzostw Świata ma spore kłopoty podczas tego turnieju. 2 razy mógł już właściwie odpaść, a mimo to gra dalej. W ćwierćfinale zmierzy się z Chisnallem, który gra bardzo dobrze, choć zdarzają się mu momenty przestoju. Jeżeli chciałby wyrzucić Humphiresa musi je wyeliminować. Czy taka sztuka mu się uda?  Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Luke Humphries – Dave Chisnall.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luke Humphries – Dave Chisnall?
  2. Zapowiedź spotkania Luke Humphries – Dave Chisnall
  3. Jakie są kursy na Luke Humphries – Dave Chisnall?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luke Humphries – Dave Chisnall?

Luke Humphries – Dave Chisnall typy bukmacherskie

1.90

POWYŻEJ 7.5 SETÓW

betfan
Humphires z jednej strony wygląda na mocnego zawodnika, a z drugiej jednak nie do końca przekonuje. Co ciekawe zarówno w spotkaniu z Pietreczko, jak i z Cullenem przegrywał dość wyraźnie i wtedy załączała się zdecydowanie lepsza gra. Luke potrafił rzucać nawet TOP, TOP i bronić się przed przełamaniem z Cullenem. Wydaje się, że Humphires ma potencjał, ale czy w końcu go pokaże. Nie może liczyć na to, że jego rywale będą mylić się na meczowych, bo w końcu któryś z jego rywali trafi. Ciężko powiedzieć, czy będzie to Chisnall, albowiem ten znów miał przestój w meczu z Gurneyem, kiedy nie mógł trafić podwójnych. Takiego nie może mieć z Humphiresem, choć spodziewam się wyrównanej walki w tym spotkaniu, dlatego typuję powyżej 7.5 setów po kursie 1.90.

Luke Humphries – Dave Chisnall kursy bukmacherskie

  • Wygrana Luke Humphries – 1.48
  • Wygrana Dave Chisnall – 2.54
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luke Humphries – Dave Chisnall wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Humphries (kurs 1.48). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Dave Chisnall, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.54.

Luke Humphries – Dave Chisnall GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Luke Humphriesem, a Dave Chisnallem w ramach ćwierćfinału, odbędzie się 1 stycznia o 21:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Luke Humphries – Dave Chisnall przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!