Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Yu Hsiou Hsu: Typy, kursy, transmisja 08.10 | Szanghaj ATP
Bardzo dobrze Hubert Hurkacz rozpoczął turniej ATP 1000 w Szanghaju, gdzie w pierwszej rundzie pokonał Kokkinakisa 2:0. W obu setach świetnie wyglądał na podaniu, co jak wiadomo, jest kluczowe w grze Polaka. Teraz w teorii naszego zawodnika czeka łatwiejsze zadanie, choć Yu Hsiou Hsu pokazywał ostatnio, że potrafi być groźnym rywalem. Czy mimo to wrocławianin spokojnie awansuje do kolejnej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Yu Hsiou Hsu.

Hubert Hurkacz – Yu Hsiou Hsu: Typy bukmacherskie

Wrocławianin w tym sezonie wielokrotnie pozytywnie nas zaskakiwał, ale również zdarzały mu się słabsze momenty. Ostatni turniej rangi ATP, rozegrał w ramach US Open, gdzie mimo, że był faworytem, odpadł w 1/32 finału przeciwko Jackowi Draperowi 0:3. Po tym turnieju ni był widziany na kortach aż do 15 września, wraz z całą reprezentacją Polski, pokonali Barbados 4:0. Następnie po raz pierwszy w karierze Hurkacz dostał szanse udziału w LAver Cup. Tam rozegrał jeden mecz singlowy, przeciwko Tiafoe i dwa deblowe. Niestety każdy z nich przegrał. Teraz po kolejny dwóch tygodniach przerwy wraca, by spróbować sił w Szanghaju, w turnieju rangi ATP 1000. Po ostatnich spotkaniach z Kokkinakisem można było się spodziewać cięższego meczu, ale dwa sety wystarczyły Polakowi, by awansować do 1/16.
W niej zmierzy się z małym objawieniem tego sezonu, czyli Hsu. Tajwańczyk dał o sobie znać już w tegorocznym US Open, gdzie pokonał wspomnianego już Australijczyka. W tym turnieju także zaskoczył i w dwóch setach odprawił Lorenzo Musettiego. Yu potrafi grać bardzo agresywnie i jest groźny także na returnie, hoc przy obecnej formie serwisowej Hurkacza nie powinien mieć żyt wiele do powiedzenia. Mimo wszystko typuje co najmniej 20 gemów.

1.49

PONIŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Hubert Hurkacz - Yu Hsiou Hsu: Kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz jest w tym pojedynku stawiany w roli sporego faworyta, a kurs na to, że on odniesie zwycięstwo wynosi 1.11. Yu Hsiou Hsu naturalnie jest więc stawiany znacznie niżej, a mnożnik na jego triumf t0 6.30. Warto przyjrzeć się również zakładowi na, to że Tajwańczyk zdobędzie co najmniej 9 gemów po kursie 1.90.

Hubert Hurkacz - Yu Hsiou Hsu: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Yu Hsiou Hsu, odbędzie się 8 października o godzinie 06:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Szanghaju, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!