Hubert Hurkacz – Thanasi Kokkinakis: Typy, kursy, transmisja 06.10 | Szanghaj ATP

Wojciech Sikora

05 października 2023

hurkacz

Po US Open Hubert Hurkacz zrobił sobie przerwę, od turniejów ATP, praktycznie aż do teraz. W międzyczasie był widziany jedynie na Pucharze Davisa i turnieju Laver Cup, gdzie wystąpił po raz pierwszy w karierze. Dziś stanie do walki w imprezie w Szanghaju, rangi 1000. Swoje zmagania zacznie od 1/32 finału, gdzie spotka się z Thanasim Kokkinakisem. Australijczyk dwukrotnie okazał się słabszy w tym sezonie, od Polak. Czy tym razem ponownie to nasz tenisista okaże się górą?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Thanasi Kokkinakis.

Hubert Hurkacz – Thanasi Kokkinakis: Typy bukmacherskie

Wrocławianin w tym sezonie wielokrotnie pozytywnie nas zaskakiwał, ale również zdarzały mu się słabsze momenty. Ostatni turniej rangi ATP, rozegrał w ramach US Open, gdzie mimo, że był faworytem, odpadł w 1/32 finału przeciwko Jackowi Draperowi 0:3. Po tym turnieju ni był widziany na kortach aż do 15 września, wraz z całą reprezentacją Polski, pokonali Barbados 4:0. Następnie po raz pierwszy w karierze Hurkacz dostał szanse udziału w LAver Cup. Tam rozegrał jeden mecz singlowy, przeciwko Tiafoe i dwa deblowe. Niestety każdy z nich przegrał. Teraz po kolejny dwóch tygodniach przerwy wraca, by spróbować sił w Szanghaju, w turnieju rangi ATP 1000. 

 

 

Pierwsze spotkanie Polak rozegra przeciwko dobrze znanemu mu Australijczykowi. Thanasi Kokkinakis, by zagrać w tym turnieju musiał jednak przejść dwuetapowe eliminacje, gdzie pokonał kolejno Strickera i Fogniniego. W obu tych pojedynkach istotną kwestią był jego serwis, który pomagał w trudnych momentach, przez co oba starcia zakończył w dwóch setach. Z Polakiem spotykał się w karierze trzykrotnie. Pierwszy raz w 2018 roku wygrał 2:0, kolejne dwa w tym, gdzie przegrywał 1:2. Tym razem także można spodziewać się trzech setów, czy tie breaka, typuję więc powyżej 22.5 gemów.

1.57

POWYŻEJ 22.5 GEMÓW

betfan

Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis: Kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz jest w tym pojedynku stawiany w roli sporego faworyta, a kurs na to, że on odniesie zwycięstwo wynosi 1.49. Thanasi Kokkinakis naturalnie jest więc stawiany znacznie niżej, a mnożnik na jego triumf t0 2.57. Warto przyjrzeć się również zakładowi na, to że Australijczyk zdobędzie co najmniej jednego seta, tak jak to robił w każdym poprzednim meczu. Kurs na taki zakład to 1.58.

Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Thansim Kokkinakisem, odbędzie się 6 października o godzinie 06:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy