Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild: Typy, kursy, transmisja 30.12 | United Cup 2024
Hubert Hurkacz, jako kluczowy zawodnik po męskiej stronie naszej reprezentacji, rozpocznie zmagania w ramach United Cup 2024, przeciwko Thiago Seyboth Wild. W rywalizacji z Brazylią jesteśmy sporym faworytem, również i w tym pojedynku nasz zawodnik powinien zdominować Brazylijczyka. Młodszy rywal Polaka, ma za sobą pięć porażek i zajmuje dopiero 79. miejsce w rankingu. Czy dziś różnica klas będzie widoczna na korcie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild?

Hubert Hurkacz – Thiago Seyboth Wild: Typy bukmacherskie

Bardzo dobry sezon dopisał Hubert Hurkacz po poprzednim roku, kończąc go na miejscu dziewiątym. W prawdzie wygrał zaledwie dwa tytuły, jednak w wielu innych osiągał świetne wyniki. W jednym z nich zgarnął tytuł rangi 1000, na koniec sezonu w Szanghaju. Sezon zakończył jedynym starciem w ramach ATP Finals, gdzie wszedł na zastępstwo i pokazał prawdziwą klasę, przegrywając po równym starciu z Novakiem Djokoivcem 1:2. Przed wylotem do Australii rozegrał mecz pokazowy w Zjednoczonych Emiratach Arabski, gdzie poległ przeciwko Daniłowi Miedwiediewowi.

1.57

HUBERT HURKACZ

ZDOBĘDZIE 13+ ASÓW

betfan

W pierwszym starciu tego turnieju, zagra z 23-letnim Thiago, który znany jest raczej z występów na kortach ziemnych. Z kolei na twardej nawierzchni wygrał zaledwie dwa spotkania w całym 2023 roku. Dziś zmierzy się z Hubertem, który powinien w dużej mierze zdominować go przede wszystkim serwisem. Tego atutu nie brakuje także Brazylijczykowi, choć nie jest to tak mocna broń, jak u Polaka. Kort wydaje się na tyle szybki, że Hurkacz powinien wykorzystać serwis i zdobyć co najmniej 13 asów serwisowych.

Hubert Hurkacz - Thiago Seyboth Wild: Kursy bukmacherskie

Wygrana Hurkacza - 1.13

Wygrana Seyboth Wild - 5.70

Powyżej 20.5 gemów - 1.80

Bukmacherzy wręcz nie dają szans Brazylijczykowi, stąd też kurs na jego wygraną wynoszący aż 5.70. Hurkacz wyjdzie więc na kort jako spory faworyt, a przelicznik w przypadku jego zwycięstwa wynosi 1.13. Thiago nie powinien w tym pojedynku zbytnio zagrozić naszemu zawodnikowi, dlatego warto zagrać, że nie wygra on ani jednego seta, gdzie mnożnik na to zdarzenie to 1.44.

Hubert Hurkacz - Thiago Seyboth Wild: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz grupowy z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Thiago Seyboth Wild, odbędzie się 30 grudnia o godzinie 11:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju United Cup, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!