Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz: Typy, kursy, zakłady 05.04 | Estoril ATP
Po okresie na kortach twardych, Hubert Hurkacz już rozpoczął swoją przygodę z mączką, w tym sezonie. W tym celu udał się do Estoril, gdzie rozgrywany jest właśnie turniej rangi 250, a sam Polak jest tutaj turniejową jedynką. Po niezłej pierwszej rundzie przyjdzie mu się spotkać po raz pierwszy w karierze z Pablo Llamasem Ruizem. Czy znacznie niżej notowany rywal nie zaskoczy naszego tenisisty? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz?

Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz: Typy bukmacherskie

Hubert Hurkacz zapowiadał się bardzo dobrze w turnieju w Miami i spodziewano się tam naprawdę bardzo dobrego występu. Zwłaszcza po pokonaniu Szewczenko oraz Sebastiana Kordy. W 1/8 finału przyszło mu jednak zetknąć się po raz piąty w karierze z Grigorem Dimitrovem. Bułgar ponownie trafił idealnie w tę imprezę z formą i po raz kolejny przekonał się o tym Polak, który odpadł po trzech setach. Teraz zaczął przygotowania do French Open, od turnieju w Estoril. Tutaj w pierwszej rundzie miał wolny los, a w 1/8 pokonał Jana Choinskiego 2:0.

1.80

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

Przed nim starcie z bardzo doświadczonym zawodnikiem na kortach ziemnych, jakim jest Pablo Llamas Ruiz. 21-latek w drodze do tej rundy musiał pokonać kwalifikacje oraz dwie pierwsze rundy. Każdy z tych spotkań wygrywał bez straty seta. Hiszpan potrafi znakomicie grać na mączce, a jego atutem jest świetna gra z głębi kortu i niesamowita mobilność. Rzadko kiedy ma jednak okazję zagrać z tak wysoko notowanym graczem jak Hurkacz, dlatego to wszystko może okazać się niewystarczające, by zaskoczyć Polaka. Hubert może mieć problemy z przełamaniem, ale sam tym bardziej nie powinien oddać swojego serwisu. W przypadku tie breaka również powinno wygrać jego doświadczenie. Typuję więc 2:0 dla naszego tenisisty.

Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza  – 1.31
  • Wygrana Llamasa Ruiza  – 3.40
  • Powyżej 20.5 gemów – 1.48
W spotkaniu pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Pablo Llamasem Ruizem to właśnie Polak jest typowany jako spory faworyt do zwycięstwa. Kurs w przypadku jego wygranej to 1.31. W sytuacji gdy dojdzie do niespodzianki, czyli wygranej Hiszpana, gracze mogą liczyć na kurs 3.40. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Pablo Llamasem Ruizem odbędzie się  5 kwietnia o godzinie 13:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Estoril ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!