Hubert Hurkacz – Novak Djokovic: Typy, kursy, transmisja 16.11 | ATP Finals

Wojciech Sikora

15 listopada 2023

Hubert Hurkacz

A jednak! Hubert Hurkacz wystąpi na ATP Finals, choć nic na to nie zapowiadało. Z powodu kontuzji, w drugim meczu Grek musiał zrezygnować z dalszej gry, a co za tym idzie na jego miejsce, jako pierwszy rezerwowy wskakuje Polak. Niestety nie ma on już szans na awans, bowiem Tsitsipas ma za sobą dwie porażki. Mimo wszystko sam udział, jak i mecz z Novakiem Djokovicem, to bardzo dobre zakończenie sezonu. Czy Hubi będzie w stanie zaskoczyć Serba? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Novak Djokovic.

Hubert Hurkacz – Novak Djokovic: Typy bukmacherskie

Długo walczył w tym sezonie o swój udział w ATP Finals, Hubert Hurkacz. Minimalnie jednak okazał się być gorszy od Holgera Rune i stąd też jego miejsce jako pierwszy rezerwowy. Pewne jest jedno, Polak zakończy ten sezon w top 10, a dokładnie na 9. lokacie. Do Turynu udał się, jako ewentualne zastępstwo, ale też w celu rozegrania kilku spotkań pokazowych, gdzie pokonał Taylora Fritza. Dla naszego zawodnika ten udział w ATP Finals, choć zapewne bardzo krótki, będzie drugą możliwością w karierze. Przed dwoma laty brał udział od samego początku, ale zakończył swoje zmagania na fazie grupowej

 

 

Teraz Polak wystąpi w jednym meczu, ale za to jakim, bowiem przyjdzie mu zmierzyć się z Novakiem Djokovicem. Serb ma za sobą porażkę i zwycięstwo i na pewno wyjdzie tu na kort, by wygrać. W pierwszej rundzie ograł w trzech setach Rune, a z kolei w drugiej musiał uznać wyższość Jannika Sinnera. Teraz wiele zależy od tego pojedynku, bo wygrana Duńczyka nad Włochem i przegrana Serba w tym starciu, może pozbawić go dalszego udziału. Hubert na pewno wyjdzie na ten mecz z dużym spokojem, co może mu pozwolić na swobodny serwis i lekką rękę przy returnie. Typuję w tym pojedynku, że zobaczymy co najmniej 22 gemy.

1.57

POWYŻEJ 21.5 GEMÓW

betfan

Hubert Hurkacz - Novak Djokovic: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wręcz nie dają szans naszemu tenisistów, stąd też kurs na jego wygraną wynoszący aż 5.40. Djokovix wyjdzie więc na kort jako spory faworyt, a przelicznik w przypadku jego zwycięstwa wynosi 1.14. W obecnej formie serwisowej Novaka, ale i warunkom idealnym dla Hurkacza, można spodziewać się sporej ilości asów, dlatego warto spojrzeć powyżej 26 asów, z mnożnikiem 1.75.

Hubert Hurkacz - Novak Djokovic: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz grupowy z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Novakiem Djokovicem, odbędzie się 16 listopada o godzinie 14:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w ATP Finals w Turynie będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy