Hubert Hurkacz – Michael Mmoh: typy, kursy, zapowiedź | 01.08 Waszyngton

Wojciech Sikora

01 sierpnia 2023

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz od Wimbledonu nie pojawił się jeszcze na korcie. Teraz po trzech tygodniach powraca, by zrobić pierwszy krok w przygotowaniach do US Open. Polak rozegra turniej w Waszyngtonie, a pierwszym jego rywalem będzie Michael Mmoh. Amerykanin grał ostatnio w kratkę, ale wciąż nie schodził poniżej pewnego poziomu. Czy dziś zaskoczy czymkolwiek naszego zawodnika? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Michael Mmoh.

Hubert Hurkacz – Michael Mmoh: Typy bukmacherskie

Hurki uwielbia korty twarde, bo to na nich wygrywał pięć, z sześciu swoich tytułów ATP. Mimo to, w Waszyngtonie w ubiegłym roku, odpadł już po pierwszym meczu z Ruusuvuorim. Wtedy to jednak Fin zagrał genialne spotkanie. W tym roku rzecz jasna spodziewamy się czegoś więcej od Polaka niż 1/16. Tego dokonać może już dziś pokonując Michaela Mmoha, który ma tu już za sobą jedną rundę, wygrana w 2 setach.

Bez wątpienia obaj panowie opierają swój tenis na serwisie. Zdecydowanie lepsze jednak ma na nim statystyki Polak. Hubert powinien także pewnie czuć się w wymianach, choć i tam zdarzają mu się niewymuszone błędy. Moim zdaniem najlepiej w tym pojedynku poszukać overów, dlatego typuję co najmniej 20 gemów w całym starciu.

1.50

POWYŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Hubert Hurkacz - Michael Mmoh: Kursy bukmacherskie

Eksperci co do faworyta w tym pojedynku są zgodni. Hubert Hurkacz jest tutaj sporym faworytem, a kurs na jego triumf wynosi 1.21. w oczach bukmacherów Mmoh nie ma większych szans na sukces w tym meczu, a przelicznik na jego wygrana to obecnie 4.35.

Hubert Hurkacz - Michael Mmoh: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/16 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Michaelem Mmohem odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 21:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznej edycji turnieju ATP w Waszyngotnie, będzie można śledzić z polskim komentarzem, na kanałach telewizji Polsat Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy