Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Lorenzo Musetti: typy, kursy, zapowiedź | 07.07 Wimbledon

Hubert Hurkacz ma za sobą kolejny udany mecz na Wimbledonie 2023 i po raz kolejny nie oddał rywalowi seta. Świetna dyspozycja stawia go w roli faworyta przeciwko kolejnemu zawodnikowi, jakim bęzie Lorenzo Musetti. Włoch także ma za sobą dwa spotkania zakończone wynikiem 3:0. Panowie na trawie spotkali się dwa lata temu także tutaj i wtedy Polak wygrał do zera. Czy w tym roku pójdzie mu równie łatwo? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Lorenzo Musetti.

Hubert Hurkacz – Lorenzo Musetti: Zapowiedź

Dwa lata temu Hubert Hurkacz sprawił ogromną niespodziankę, osiągając w Wimbledonie półfinał. Wtedy przegrał z Matteo Berettinim, który tamten sezon miał znakomity. Nie bez powodu spore oczekiwania wobec Polaka były również w ubiegłym roku, gdzie ostatecznie przegrał 2:3 w pierwszej rundzie z Fokiną. W tym roku zacznie od spotkania z innym Hiszpanem – Ramosem, więc oczekiwania także są spore. Tym razem Hurkacz nie zawiódł i w trzech partiach pokonał Alberta. Kolejna runda to kontynuacja fenomenalnej gry i kolejne 3:0.

Przed trzema laty Lorenzo nie miał jeszcze takiego doświadczenia na trawie. Tutaj pokazał już spore umiejętności i oba mecze wygrane 3:0, jasno o tym świadczą. Został przełamany tylko jeden raz, ale mimo to miał każdy set pod kontrolą. Z Hubertem na pewno będzie mu o wiele trudniej i mimo postępów na trawie, to nie będzie tutaj miał wiele do powiedzenia przy podaniu Polaka.

Hubert Hurkacz - Lorenzo Musetti: Kursy bukmacherskie

Tak jak przed dwoma laty przy okazji Wimbledonu, tak i dziś Hubert Hurkacz jest minimalnym faworytem według ekspertów i bukmacherów. Kursy na naszego gracza wynosi 1.62, z kolei na Włocha bukmacher BETFAN wystawił przelicznik na poziomie 2.27. Warto w tym pojedynku zerknąć także na szerokie zakłady na statystyki, takie jak: asy serwisowe, podwójne błędy, czy też przełamania.

Hubert Hurkacz - Lorenzo Musetti: Typy

1.55

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

Tym razem ciężko spodziewać się spotkania do zera. Obaj gracze mają za sobą dwa mecze bez straty seta, a co więcej przed laty Hurkacz wygrał 3:0 z Włochem. W tym roku Polak nie ma takiej formy i często brakuje mu skupienia na przestrzeni całego meczu, zwłaszcza z mocniejszymi zawodnikami. Bez wątpienia takim kimś jest Musetti, dlatego typuję powyżej 3.5 seta.

Hubert Hurkacz - Lorenzo Musetti: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/16 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Lorenzo Musettim, odbędzie się 7 lipca o godzinie 13:15. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, także będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!