Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jan-Lennard Struff: Typy, kursy, transmisja 25.10 | Bazylea ATP
Hubert Hurkacz, w pierwszej rundzie turnieju w Bazylei, wykonał swoje zadanie bezbłędnie i awansował do kolejnej rundy bez starty seta. Przed nim nieco z pewnością nieco trudniejsze zadanie, bowiem zmierzy się z Janem-Lennardem Struffem, który dysponuje bardzo mocnym serwisem i uwielbia grać na kortach twardych. Czy tym razem także Polak okaże się lepszy i wywalczy ćwierćfinał? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Jan-Lennard Struff.

Hubert Hurkacz – Jan-Lennard Struff: Typy bukmacherskie

Turniej w Szanghaju pokazał oblicze Huberta Hurkacz, na które czekaliśmy cały sezon. W każdym meczu Polak walczył do końca i jednocześnie starał się podejmować inicjatywę na korcie. W efekcie wrocławianin mógł cieszyć się z drugiego tytułu rangi 1000 w swojej karierze. Tamten tydzień był dla niego na tyle wyniszczający, że pierwszą rundę w Tokio, rozgrywaną kilka dni po finale, przegrał po trzech setach. Teraz Hubi spróbuje swoich sił w imprezie rangi 500, rozgrywanej w Bazylei. W pierwszej rundzie w dwóch setach pokonał Dusana Lajovica, teraz kolej na nieco trudniejsze wyzwanie.

Niemiec mierzył się z naszym tenisista dwukrotnie i oba te pojedynki wygrywał. Pierwszy z nich odbył się w ramach pucharu Davisa w 2016 roku, gdzie Hubert przegrał 0:2. Drugi miał miejsce w czerwcu tego roku, gdzie na trawie w Stuttgarcie Jan wygrał po trzech setach. Poprzednia runda to była pierwsza wygrana Struffa od pięciu spotkań. W obecnej więc formie to Hubert powinien dyktować warunki. Bardzo dużą rolę odegrał tutaj jednak serwis, a obu panom go nie brakuje, co może skutkować długimi setami. Typuje powyżej 9.5 gemów w pierwszym secie.

1.61

POWYŻEJ 9.5 GEMÓW

W PIERWSZYN SECIE

betfan

Hubert Hurkacz - Jan-Lennard Struff: Kursy bukmacherskie

W tym spotkaniu to Hubert Hurkacz wyjdzie na kort, jako zdecydowany faworyt. Kurs na to, że odniesie zwycięstwo wynosi obecnie 1.39. Jan-Lennard Struff będzie wiec sporym underdogiem, co sprawia, że mnożnik w przypadku jego wygranej wynosi 2.93. Obaj panowie potrafią utrzymywać swój serwis i bardzo dobrze radzą sobie w wymianach z głębi kortu, jednak to Polak jest ostatnim czasem w lepszej formie, dlatego warto spojrzeć na zakład, że wygra 2:0. Bukmacher BETFAN wystawił na taki typ kurs w wysokości 1.99.

Hubert Hurkacz - Jan-Lennard Struff: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Janem-Lennardem Struffem, odbędzie się 25 października o godzinie 15:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Bazylei, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!