Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jan Choinski: typy, kursy, zapowiedź | 06.07 Wimbledon
Wreszcie Hubert Hurkacz pokazał w pełni swoje umiejętności i wreszcie też bez straty seta, awansował do drugiej rundy. Polak może być z siebie naprawdę zadowolony, a taka dyspozycja przypomina nam występ sprzed dwóch lat, gdzie osiągnął półfinał. W drugiej rundzie czeka na niego Jan Choinski, czyli reprezentant gospodarzy, nie mający za sobą zbyt wielu starć w wielkich szlemach. Czy będziemy świadkami kolejnej deklasacji rywala przez Wrocławianina? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Jan Choinski.

Hubert Hurkacz – Jan Choinski: Zapowiedź

Dwa lata temu Hubert Hurkacz sprawił ogromną niespodziankę, osiągając w Wimbledonie półfinał. Wtedy przegrał z Matteo Berettinim, który tamten sezon miał znakomity. Nie bez powodu spore oczekiwania wobec Polaka były również w ubiegłym roku, gdzie ostatecznie przegrał 2:3 w pierwszej rundzie z Fokiną. W tym roku zacznie od spotkania z innym Hiszpanem – Ramosem, więc oczekiwania także są spore. Tym razem Hurkacz nie zawiódł i w trzech partiach pokonał Alberta
Jan Choinski będzie kolejnym zawodnikiem, który stanie po drugiej stronie siatki. Reprezentant gospodarzy, mimo iż jest z Wielkiej Brytanii, to na kortach trawiastych nie ma tak bujnej historii, jak jego rodacy. Niemniej jednak zaskoczył w pierwszej rundzie swoją dyspozycją, gdzie ograł Dusana Lajovica. Mimo iż Serb jest znany raczej, ze świetnych występów na ziemi, to był w tym meczy faworytem. W końcowym jednak rezultacie to Jan wygrał 3:1 i stanie teraz przed życiową szansą pierwszego awansu do trzeciej rundy wielkiego szlema.

Hubert Hurkacz - Jan Choinski: Typy

1.59

HURKACZ WYGRA 3:0

betfan

Hubert Hurkacz pokazał w pierwszej rundzie festiwal świetnej postawy na serwisie, której w ostatnim czasie brakowało. Polak w prawdzie musiał bronić czterech break pointów, ale udało mu się to bezbłędnie. Poza tym sety kończył kolejno 6:1, 6:4, 6:4. Myślę, że i tym razem nie da rywalowi zbytnio dojść do słowa i zakończy bez straty seta. Typuję 3:0 dla Wrocławianina.

Hubert Hurkacz - Jan Choinski: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Janem Choinskim, odbędzie się 6 lipca o godzinie 12:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, także będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!