Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jack Draper: Typy, kursy, transmisja 31.08 | US Open
Hubert Hurkacz zaczął US Open od prawdziwej dramaturgii, którą zapewnił sobie, jak i kibicom. Niemniej na spore uznanie zasługuje wyjście od stanu 0:2. Oby po takim thrillerze przyszła większa pewność przy serwisie, bowiem zmierzy się teraz z Jackiem Draperem. Brytyjczyk to spory talent, choć miewa duże problemy ze zdrowiem. Czy Polak okaże się lepszy od niego po raz trzeci w karierze? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Jack Draper.

Hubert Hurkacz – Jack Draper: Typy bukmacherskie

Hubert miewał ostatnim czasem gorsze turnieje, jednak na pewno więcej było tych lepszych chwil, co pokazał już na Wimbleodnie, gdzie walczył jak równy równy z Novakiem Djokovicem. Powrót na korty twarde nie był łatwy, ale już w Tornot rozegrał trzy bardzo dobre mecze i choć przegrał z Alcarazem, to jednak pokazał, że potrafi grać z najlepszymi. Tydzień później ponownie zetknął się w półfinale z Hiszpanem i ponownie musiał uznać jego wyższość po trzech setach. Mimo wszystko forma przed US Open wyglądała obiecująco. Niestety nie najlepiej przeniosło się to na pierwsze starcie w tegorocznym US Open, gdzie musiał wychodzić ze stanu 0:2 (4:5*). Miejmy nadzieję, że po takim meczu Hubi zyska sporo pewności na resztę turnieju.
Na pewno przyda mu się to przeciwko Jackowi Draperowi, który zagrał niezłą bardzo dobrą pierwszą rundę. Obronił wszystkie trzy break pointy i do tego zaserwował 9 asów, ostatecznie wygrywając 3:0. Z Hubertem jednak nie szło mu nigdy za dobrze i przegrał dwa pojedynki, jakie w sumie rozegrali. Znaczną przewagę wtedy Hubert miał na serwisie i miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Po tak ciężkim początku, liczę że Polak wyjdzie na kort w pełni skupiony i wygra ten mecz.

1.51

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Jack Draper: Kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz jest w tym pojedynku stawiany w roli sporego faworyta, a kurs na to, że on odniesie zwycięstwo wynosi 1.50. Jack Draper naturalnie jest więc stawiany znacznie niżej, a mnożnik na jego triumf t0 2.53. Warto przyjrzeć się również zakładowi na ilość gemów w całym spotkaniu, gdzie powyżej 36.5 gemów można zagrać po kursie 1.56.

Hubert Hurkacz - Jack Draper: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Jackiem Draperem, odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!