Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Francisco Cerundolo: Typy, kursy, transmisja 02.11 | Paryż ATP
Błyskawicznie Hubert Hurkacz awansował do 1/8 finału w Paryżu. Ten mecz, w obliczu wysiłku w ostatnich dniach, może bardzo zaprezentować na resztę imprezy. Teraz Polak powalczy o ćwierćfinał, a w nim czeka na niego Francisco Cerundolo. Argentyńczyk po niezłym występie w Szanghaju, stracił formę na kilka tygodni, ale tu pokazuje się znakomicie. Jak dziś wypadnie na tle naszego tenisisty? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Francisco Cerundolo.

Hubert Hurkacz – Francisco Cerundolo: Typy bukmacherskie

Przed kilkoma tygodniami Hubert zagrał znakomity turniej w Szanghaju, gdzie zdobył tytuł rangi 1000. Kilka dni później wziął udział w imprezie w Tokio i tam nie był na tyle zregenerowany, by przejść pierwszą rundę. W tym tygodniu jest w dość podobnej sytuacji, bowiem przed kilkoma dniami rozegrał finał turnieju w Bazylei. Teraz spróbuję swoich sił w Paryżu, gdzie zaważą się jego losu udziału w ATP Finals. Pierwsza runda okazała się sporą przeprawą, bo Polak potrzebował aż trzech setów z Sebastianem Kordą. Świetną dyspozycją popisał się przeciwko Bautistowi, któego pokonał w dwóćh setach.
Obaj panowie mierzyli się w przeszłości tylko raz, w 2022 roku, a mecz miał miejsce właśnie na kortach twardych. Tam znacznie lepiej wypadł nasz zawodnik, który domknął starcie w dwóch setach. Od tamtego czasu jednak Argentyńczyk znacznie poprawił swoje podanie, choć wciąż miewa spore problemy w wymianach. Tutaj zwyciężył przeciwko Monfilsowi i Ruudowi, chos w obu przypadkach był underdogiem. W tym turnieju sporą zagadka było fizyczne odbudowanie się Hurkacza po finale w Bazylei ale ten zdaje się być w optymalnej dyspozycji. Świadczy o tym poprzedni, błyskawiczny pojedynek z Bautistą, który domknął w 56 minut. Dziś spodziewam się kolejnego starcia na wysokim poziomie Polaka i jego wygraną także w dwóch partiach.

1.83

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

Hubert Hurkacz - Francisco Cerundolo: Kursy bukmacherskie

Znacznym faworytem tego pojedynku jest Hubert Hurkacz, na którego obecny kurs jest dość niski wynosi 1.32. Wciąż bukmacherzy nie dają większych szans Francisco Cerundolo, na którego przelicznik, w tym momencie, to około 3.30. Sporo ciekawych zakładów można znaleźć również w statystykach, na które bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę.

Hubert Hurkacz - Francisco Cerundolo: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Francisco Cerundolo, odbędzie się 2 listopada o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Paryżu będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!