Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Dusan Lajovic: Typy, kursy, transmisja 24.10 | Bazylea ATP
Po wielkim sukcesie w Szanghaju, Hubert Hurkacz wziął udział w turnieju w Tokio. Tam było jednak widać zmęczenie poprzednim tygodniem, co przełożyło się na odpadnięcie już w pierwszej rundzie, po trzech setach. Teraz Polak wraca do Europy, a dokładnie do Bazylei, by spróbować swoich sił w imprezie rangi 500. W ramach 1/16 finału przyjdzie mu się zmierzyć z Dusanem Lajovicem, który nie ma najlepszego sezonu. Czy będzie to łatwa przeprawa dla naszego tenisisty? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Dusan Lajovic.

Hubert Hurkacz – Dusan Lajovic: Typy bukmacherskie

Turniej w Szanghaju pokazał oblicze Huberta Hurkacz, na które czekaliśmy cały sezon. W każdym meczu Polak walczył do końca i jednocześnie starał się podejmować inicjatywę na korcie. W efekcie wrocławianin mógł cieszyć się z drugiego tytułu rangi 1000 w swojej karierze. Tamten tydzień był dla niego na tyle wyniszczający, że pierwszą rundę w Tokio, rozgrywaną kilka dni po finale, przegrał po trzech setach. Teraz Hubi spróbuje swoich sił w imprezie rangi 500, rozgrywanej w Bazylei, gdzie pierwszy mecz zagra przeciwko rywalowi w bardzo wątpliwej formie.
Dusan Lajovic najlepsze swoje wyniki odnosił na mączce, choć w tym sezonie miał dosłownie kilka przebłysków. W ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał zaledwie cztery spotkania i tylko raz awansował do drugiej rundy. W ubiegłym tygodniu spróbował swoich sił w Sztokholmie, gdzie odpadł już w pierwszej rundzie z Lorenzo Sonego. Bardzo dobry tenis pokazał tylko w pierwszym secie i dziś także spodziewam się podobnego przebiegu z naszym tenisistą. Polak potrafi jednak bardzo agresywnie grać na returnie i myślę, że ten mecz wygra z handicapem -3.5 gemów.

1.54

HURKACZ WYGRA

Z HANDICAPEM -3.5 GEMÓW

betfan

Hubert Hurkacz - Dusan Lajovic: Kursy bukmacherskie

W tym spotkaniu to Hubert Hurkacz wyjdzie na kort, jako zdecydowany faworyt. Kurs na to, że odniesie zwycięstwo wynosi obecnie 1.18. Dusan Lajovic będzie wiec sporym underdogiem, co sprawia, że mnożnik w przypadku jego wygranej wynosi 4.65. Serb potrafi utrzymać serwis, zwłaszcza przez pierwsze etapy spotkania, więc warto spojrzeć na zakład powyżej 9.5 gemów w pierwszym secie, na który BETFAN oferuje przelicznik 1.79.

Hubert Hurkacz - Dusan Lajovic: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Dusanem Lajovicem, odbędzie się 24 października o godzinie 15:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Bazylei, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!