Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew: Typy, kursy, zakłady 24.01 | Australian Open ATP
Niesamowita dyspozycja, w poprzedniej rundzie oraz przez cały turniej, dała naszemu zawodnikowi pewny awans do ćwierćfinału Australian Open 2024. Hubert Hurkacz po raz pierwszy powalczy o półfinał na kortach w Melbourne, a przed nim wymagające zadania jakim będzie pojedynek z Daniłem Miedwiediewem. Obaj panowie mierzyli się ze sobą już łącznie sześć razy. Co ciekawe to Polak prowadzi w tej statystyce 4:2. Czy dziś po raz kolejny okaże się lepszy od Rosjanina? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew.  Hubert Hurkacz - Danił Miedwiediew: Typy, kursy, zakłady 24.01 | Australian Open ATP

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew?

Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew: Typy bukmacherskie

Do ubiegłego roku Hurkacz ani razu nie był w stanie przejść 1/64 finału ATP. Rok 2023 okazał się przełomowy, ponieważ dzięki swojej znakomitej postawie osiągnął aż 1/8 finału i był niezwykle bliski awansu do ćwierćfinału. W przygotowaniach do tegorocznej edycji rozegrał pięć spotkań singlowych, w ramach United Cup, a trzy z nich wygrał w bardzo dobrym stylu. Powrót na korty w Melbourne okazały się dla Polaka bardzo udane, bowiem rozprawił się z Jasiką w trzech setach, broniąc skutecznie tylko jednego break pointa. Kolejny pojedynek z młodym talentem, Jakubem Mensikiem, był walką do samego końca, gdzie górą okazał się Wrocławianin wygrywając 3:2. Nieco lżej przeszedł Ugo Humberta, pokonując go 3:1. Pewne zwycięstwo 3:0 zanotował z kolei w 1/8 finału przeciwko Arthurowi Cazaux.

1.54

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

betfan

Zdecydowanie kolejne starcie będzie dla naszego reprezentanta największym wyzwanie. Danił Miedwiediew do od lat ścisła czołówka rankingu ATP. Tutaj w ramach Austrlian Open rozegrał też dwa finały w swojej karierze, w roku 2021 i 2022. W poprzednim roku niespodziewanie odpadł już w 1/16 finału. Tym razem idzie mu znacznie lepiej, choć tylko jeden, z poprzednich czterech spotkań domknął w trzech partiach. O dziwo było to z najbardziej wymagającym rywalem, czyli Felixem Auger-Aliassime. Rosjanin znany jest z tego, że ze znacznie słabszymi zawodnikami gra poniżej oczekiwań. Dziś stanie na przeciw Hurkacza, z którym ma aktualnie ujemny bilans wynoszący 2:4. Z pewnością będzie to jedno z tych starć, które weźmie na poważnie od samego startu. W obecnej formie serwisowej obu graczy możemy spodziewać się tu długich setów. Ciężko też wyobrazić sobie tutaj wygraną do zera dla jednego z nich. Typuję co najmniej cztery sety w tym spotkaniu.

Hubert Hurkacz - Danił Miedwiediew: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 2.77
  • Wygrana Miedwiediew  - 1.43
  • Powyżej 37.5 gemów - 1.58
Pierwszy raz w tym turnieju Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako underdog, przez co kurs na jego zwycięstwo wynosi obecnie 2.77. Znacznie wyżej eksperci widzą tutaj szanse Daniła Miedwiediewa, stąd też przelicznik w przypadku jego wygranej wynoszący w tym momencie 2.7.. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Danił Miedwiediew: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Daniłęm Miedwiediewem, odbędzie się  24 stycznia o godzinie 01:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Australian Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!