Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Alexander Bublik: typy, kursy, zapowiedź | 07.08 Toronto

Hubert Hurkacz w ubiegłym tygodniu spróbował swoich sił w Waszyngtonie, gdzie niestety odpadł już w pierwszej rundzie. Po przerwie od Wimbledonu Polak ciężko wszedł w mecz. Dziś wraca, by rozpocząć turniej w Toronto, a już w pierwszej rundzie po raz siódmy spotka się z Alexandrem Bublikiem. Kazach także odpadł w 1/16 w stolicy USA, w ubiegły tygodniu. Który z panów dziś się przełamie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Alexander Bublik.

Hubert Hurkacz – Alexander Bublik: Typy bukmacherskie

Hurki uwielbia korty twarde, bo to na nich wygrywał pięć, z sześciu swoich tytułów ATP. Mimo to, nie potrafił w ubiegłym tygodniu znaleźć drogi do zwycięstwa, choć mierzył się ze znacznie niżej notowanym rywalem. Widać było spore braki w skupieniu, po powrocie od Wimbledonu. Mimo, że odrobił stratę seta, to przegrał w trzecim rozdaniu. Teraz wraca do Toronto, bronić sporej ilości punktów sprzed roku (wtedy turniej odbył się w Montrealu, a co roku miasta wymieniają się), osiągając wtedy finał, w którym przegrał z Carreno-Bustą. 

 

 

Polaka czeka siódme spotkanie w karierze z Alexandrem Bublikiem, a w tym roku już trzecie. Dotychczas przegrał z nim tylko raz, co oczywiście napawa optymizmem. Kazach jednak wciąż jest nieobliczalnym graczem i gdy tylko podejdzie do meczu nieco poważniej może stać się ciężkim rywalem nie tylko na serwisie, ale i agresywnym returnie. Mimo wszystko wydaje mi się, że szansa na to jest niewielka, a Hurkacz powinien zgarnąć tutaj zwycięstwo. Typuję jego wygraną.

1.46

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Alexander Bublik: Kursy bukmacherskie

Z racji historii meczów bezpośrednich, nie dziwi fakt, że bukmacherzy stawiają Hurkacza w roli faworyta. Kurs na wygraną Huberta to obecnie 1.46. Wciąż jednak nie deprecjonują umiejętności Bublika, na którego przelicznik to 2.65. Z racji mocnego serwisu z obu stron można spodziewać się też dużej ilości gemów, a przede wszystkim asów serwisowych. 

Hubert Hurkacz - Alexander Bublik: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Alexandrem Bublikiem, odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 20:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznej edycji turnieju ATP w Toronto, będzie można śledzić z polskim komentarzem, na kanałach telewizji Polsat Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!