Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko: Typy, kursy, zakłady 23.03 | Miami ATP
Choć pogoda w Miami nie sprzyja zmaganiom na kortach, to Hubert Hurkacz zgodnie z planem dziś ma rozegrać swój pierwszy mecz. W ramach 1/32 finału, turnieju ATP, zmierzy się z Aleksandrem Szewczenko. Panowie mieli okazję rozegrać już dwa mecze na kortach twardych i w obu górą okazywał się Polak. Czy dziś również Hubi będzie zwycięzcą? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko?

Hubert Hurkacz – Aleksander Szewczenko: Typy bukmacherskie

Ostatnie dwa turnieje Polaka nie poszły po jego myśli. W Dubaju w prawdzie osiągnął ćwierćfinał, ale spodziewano się, że w takiej formie, zdominuje Humberta. Tymczasem przegrał 1:2. W Indian Wells z kolei podjął rywalizację z innym Francuzem – Gaelem Monfilsem. Tam także był sporym faworytem, jednak ostatecznie ponownie uległ rywalowi 1:2. Przed nim pierwsza konfrontacja w Miami.

1.53

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

W niej dojdzie do starcia ze znacznie młodszym reprezentantem Kazachstanu. 23-letni tenisista przegrywał z Polakiem już dwukrotnie, a ostatnim razem w Marsylii 1:6, 4:6. Tutaj w Miami rozegrał już jedno spotkanie, gdzie spędził na korcie 3 godziny i musiał odwracać losy starcia, po przegranym pierwszym secie. W całym meczu jednak dał rywalowi aż 11 okazji na przełamanie z czego czterokrotnie nie obronił break pointów. W takiej dyspozycji serwisowej nie powinien sprawić większych problemów Polakowi. Typuję więc wygraną Hurkacza 2:0.

Hubert Hurkacz - Aleksander Szewczenko: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.17
  • Wygrana Szewczenko  - 4.90
  • Powyżej 22.5 gemów - 1.51
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako minimalny faworyt, co przekłada się na kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.17. Z kolei zwycięstwo Szewczenko to przelicznik 4.90. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Aleksander Szewczenko: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Aleksandrem Szewczenko odbędzie się  23 marca o godzinie 20:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Miami ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!