Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Carlos Alcaraz. Typy, kursy, zapowiedź | 11.08 Toronto
Choć poprzedni mecz Hubert Hurkacz zaczął od przegranego seta, to jednak znalazł możliwość, by odwrócić losy spotkania i awansować do 1/8 finału. Teraz na Polaka czeka największe wyzwanie jakiego mógł spodziewać się w tym turnieju, bowiem zagra ze światową jedynką. Carlos Alcaraz w Toronto rozegrał pierwszy mecz od triumfu na Wimbledonie, więc jeszcze brakowało w jego grze pewności. Czy to wystarczy, by nasz zawodnik mógł zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Carlos Alcaraz.

Hubert Hurkacz – Carlos Alcaraz: Typy bukmacherskie

Hurki uwielbia korty twarde, bo to na nich wygrywał pięć, z sześciu swoich tytułów ATP. Mimo to, nie potrafił w ubiegłym tygodniu znaleźć drogi do zwycięstwa, w pierwszej rundzie w Waszyngtonei, choć mierzył się ze znacznie niżej notowanym rywalem. Widać było spore braki w skupieniu, po powrocie na korty od Wimbledonu. Mimo, że odrobił stratę seta, to przegrał w trzecim rozdaniu. Teraz wraca do Toronto, bronić sporej ilości punktów sprzed roku (wtedy turniej odbył się w Montrealu, a co roku miasta wymieniają się rangą ATP i WTA), osiągając wtedy finał, w którym przegrał z Carreno-Bustą. Pierwszą rundę Polak ma za sobą, a wygrana 2:0 na pewno podniesie jego morale. Świetnie zaprezentował się też w 1/16, choć musiał odwracać losy spotkania. Zrobił to jednak w pięknym stylu wygrywając drugi i trzeci set kolejno 6:3, 6:0.
Przed Polakiem starcie z turniejową jedynkę i fenomenem ostatnich miesięcy. Carlos Alcaraz to bez wątpienia aktualnie topowy gracz, tak naprawdę na każdej nawierzchni. W ubiegłym roku wygrał US Open, w tym wygrywał turnieje na mączce i na koniec zgarnął Wimbledon. Po sezonie na trawie zrobił sobie jednak dłuższą przerwę, więc pierwszy mecz tutaj nie był dla niego łatwy. Mimo, że wygrał bez straty seta, to spędził na korcie 1.39 godzin. Hiszpan spotkał się z Hurkaczem tylko raz w całej karierze i okazał się wtedy lepszy po dwóch tie breakach. Dziś także liczę na dłuższe sety i typuje powyżej 19.5 gemów.

1.42

POWYŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Hubert Hurkacz - Carlos Alcaraz: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie dają zbyt wielu szans na triumf Hubertowi w tym starciu, a mnożnik na jego wygraną to obecnie 4.90, co przy nawierzchni i serwisie Polaka jest z pewnością warte ryzyka. Na Carlosa Alcaraza, jako murowanego faworyta tego meczu aktualny kurs wynosi 1.17. Z racji kortów twardych można oczekiwać też sporej ilości asów serwisowych.

Hubert Hurkacz - Carlos Alcaraz: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/8 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Carlosem Alacarazem, odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 01:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznej edycji turnieju ATP w Toronto, będzie można śledzić z polskim komentarzem, na kanałach telewizji Polsat Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!