Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Tommy Paul: Typy, kursy, zakłady 16.05 | Rzym ATP
Kolejny świetny mecz ma za sobą Hubert Hurkacz. Choć zwycięstwo nie przyszło łatwo i musiał wracać do spotkania, po przegranym secie, to zrobił to w znakomitym stylu. Dzięki temu już dziś powalczy o półfinał, co na kortach ziemnych byłoby jego jednym z najlepszych wyników w karierze. Przed nim rywal, który jest bardzo nieobliczalny, czyli Tommy Paul. Obecność Amerykanina na tym etapie jest sporym zaskoczeniem. Jak wypadnie w pojedynku z naszym tenisistą? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Tommy Paul.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Tommy Paul?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Tommy Paul.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Tommy Paul?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Tommy Paul?

Hubert Hurkacz – Tommy Paul: Typy bukmacherskie

Po znakomitym sukcesie w Estoril oraz niezłym występie w Monte Carlo, Polak udał się do Madrytu. Tam spędził tydzień, rozgrywając trzy rundy. Pokonał Drapera oraz Altmaiera, ale musiał uznać wyższość Taylora Fritza. W ogólnym rozrachunku Hurkacz radzi sobie w tym sezonie na kortach ziemnych świetnie, co na pewno jest dobrym prognostykiem przed Rolland Garros. Swoją dyspozycję również potwierdza póki co w Rzymie, gdzie wygrał już z Rafaelem Nadalem 6:1, 6:3. Choć z Tomasem Etcheverry było trochę problemów w pierwszym secie, to jednak drugą partię zamknął Polak perfekcyjnie – 7:6, 6:2. W 1/8 finału mecz musiał ratować po przegranym secie, jednak ostatecznie pokonał 2:1 Sebastiana Baeza.

1.68

HURKACZ WYGRA

betfan

Z Tommym Paulem nasz tenisista mierzył się już czterokrotnie, z czego wygrywał trzy razy. Ostatni raz mogli się spotkać w 2023, w ramach Indain Wells, a tam po trzech partiach lepszy okazał się Amerykanin. Nigdy dotychczas panowie nie zetknęli się na korcie ziemnym, co przekłada się na pewną niewiadomą. W karierze jednak więcej osiągnięć na tej nawierzchni ma nasz zawodnik. W tym turnieju także pokonał zawodników bliżej związanych z mączką. Moim zdaniem będziemy świadkami ciekawego starcia, które oprze się w dużej mierze na podaniu, ale ostatecznie doświadczenie Polaka będzie tutaj górą. Typuję wygraną Hurkacza.

Hubert Hurkacz - Tommy Paul: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza  - 1.68
  • Wygrana Paula - 2.16
  • Powyżej 21.5 gemów - 1.39
W tym zestawieniu to Hubert Hurkacz będzie faworytem, a więc kurs na to że wygra jest nieco mniejszy i wynosi obecnie 1.68. Z kolei bukmacherzy wciąż nie odbierają szans Tommiemu Paul, wystawiając mnożnik na jego zwycięstwo wynoszący 2.16. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Tommy Paul: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Tommym Paulem odbędzie się 16 maja o godzinie 13:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Rzym ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!