Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Adrian Mannarino:  typy, kursy, zapowiedź | ATP Paryż 01.11
Hubert Hurkacz pozostaje w walce o ATP Finals, choć jego sytuacja mocno się skomplikowała. Na ten moment musi dojść do finału, a najlepiej go wygrać. Jest też szansa, że wskoczy do najlepszej ósemki, z rezerwowej pozycji, jednakże teraz musi skupić się na jak najlepszym występie w Paryżu, gdzie turniej jest bardzo mocno obsadzony. Na początek przyjdzie mu się zmierzyć z reprezentantem gopodarzy. Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Adrian Mannarino.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Paryż 2022: Hubert Hurkacz – Adrian Mannarino (01.11, 14:00): Zapowiedź

Polak nie dał zarówno w turnieju w Wiedniu jak i Antwerpii został zatrzymany na ćwierćfinałach, przez co Rublow i Auger-Aliassime, mocno go wyprzedzili. Na ten moment Hubert wypada z ATP Finals, chyba że uda mu się osiągnąć finał, podczas gdy Rublow przegra swój pierwszy mecz. Najprawdopodobniej Polak będzie musiał wygrać turniej lub liczyć, że wciśnie się jako rezerwowy.
W pierwszej rundzie Polak zagra z Adrianem Mannarino, czy reprezentantem gospodarzy. Francuz znany jest z bardzo długiego kreowania akcji i trzymania piłki w korcie. Hubert będzie musiał stanąć na wysokości zadania, tak jak dokonał tego w Styczniu, podczas Australian Open, gdzie pokonał Adriana, 3:0. W Paryżu korty są, jednak nieco wolniejsze i sam serwis może nie wystarczyć. Trzeba też pamiętać, że Mannarino nie wygrał od trzech spotkań.

ATP Paryż 2022: Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino (01.11, 14:00): Typ

1.62

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

Ptrzed rokiem Polak awansował do ATP Finals, uzyskując w Paryżu półfinał, w tym roku musi zrobić krok, a nawet dwa więcej. Ciężkie zadanie przed Hubertem, choć nie jest niemożłwie, bo jednak Polak stawiany jest, jako jeden z tych, którzy mogą tutaj triumfować. Tym bardziej spotkanie z Francuzem powinno być formalnością, stawiam więc, że Polak wygra 2:0.

ATP Paryż 2022: Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino (01.11, 14:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Adrianem Mannarino odbędzie się 1 listopada o godzinie 14:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!