Pobierz aplikację betfan na telefon
Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves: typy NBA, kursy, zapowiedź (02.12)
Przed nami dwa starcia w NBA, które rozpoczną się już przed północną i to w sobotę! Tym razem liga na naszą wieczorną godzinę przygotowała 2 starcia, a jedno z nich to mecz pomiędzy Hornets, a Timberwolves. Za nami już 1,5 miesiąca od rozpoczęcia najlepszej, koszykarskiej ligi świata, jaką jest NBA. To kolejny dzień z typami na najbliższą noc, która zapowiada prawdziwe emocje, To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves?
  2. Zapowiedź meczu Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves
  3. Jakie są kursy na mecz Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves?

Typy NBA: Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves

1.51

TIMBERWOLVES HC (-2,5)

betfan

  Charlotte Hornets wciąż są jedną z najsłabszych drużyn w NBA, a już na pewno w Konferencji Wschodniej. Hornets mimo straty LaMelo Balla (kontuzja) pokazali się z dobrej strony w ostatnich pięciu meczach. W tym czasie pokonali Boston Celtics, Washington Wizards i Brooklyn Nets. Minnesota to jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego roku w NBA, a Anthony Edwards wyrósł na prawdziwego all-stara. Timberwolves zajmują pierwsze miejsce w silnej Konferencji Zachodniej i jeśli będą kontynuowali swoją grę to mogą zostać czarnym koniem tego sezonu.

Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Charlotte Hornets (handicap +6.5) - 2.84 (1.79)
  • Wygrana Minnesota Timberwolves (handicap -5.5) - 1.41 (1.80)
  • Powyżej 231.5 punktów - 1.88
  • Poniżej 231.5 punktów - 1.86
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Charlotte Hornets (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 2.84. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Minnesoty Timberwolves to 1.41. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 222 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 221.5 punktów i mniej niż 222.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.83. Linia handicapu została wystawiona na poziomie + 6,5 Charlotte Hornets/ - 5,5 Minnesota Timberwolves.

Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Charlotte Hornets, a Minnesotą Timberwolves, rozpocznie się o godzinie 23:00 wieczorem w sobotę 2 grudnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!