Pobierz aplikację betfan na telefon
Hoffenheim – Koeln: Typy, kursy, zakłady 11.02 | Bundesliga

Hoffenheim w meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi zmierzy się na własnym obiekcie z Koeln. Drużyna gości w tym spotkaniu musi liczyć na jakiekolwiek punkty, albowiem bronią się przed spadkiem. O te jednak łatwo nie będzie, albowiem Hoffenheim liczy jeszcze na europejskie puchary i też będzie chciał tutaj zapunktować, a najlepiej za 3. Kto więc po tym meczu będzie mógł dopisać punkty do swojego konta? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Hoffenheim – Koeln.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hoffenheim – Koeln?
  2. Zapowiedź meczu Hoffenheim – Koeln
  3. Jakie są kursy na mecz Hoffenheim – Koeln?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hoffenheim – Koeln?

Hoffenheim – Koeln typy bukmacherskie

1.57

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Hoffeinheim po 20. kolejkach niemieckiej Bundesligi plasuje się na 8. lokacie. Z pewnością chcieliby jeszcze dobrze punktować, albowiem strata do miejsca, które premiuje grę w europejskich pucharach wynosi zaledwie 5 punktów. Z pewnością szansa, aby tam się znaleźć jest duża, jednak aby to się stało na koniec sezonu takie mecze jak z Koeln muszą wygrywać. Koeln natomiast musi się bronić sprzed spadkiem. Ich sytuacja nie jest jeszcze zła, ale muszą punktować, aby przypadkiem na koniec sezonu się nie okazało, że braknie punktów. Tutaj mogą powalczyć, choć łatwo o 3 punkty mieć nie będą, dlatego typuję BTTS w meczu.

 

Hoffenheim - Koeln kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hoffenheim – 1.77
  • Remis – 3.90
  • Wygrana Koeln – 4.05
  • Powyżej 2.5 goli – 1.55
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.57

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Hoffenheim - Koeln wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Hoffenheim (kurs 1.77). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Koeln, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Hoffenheim - Koeln to może liczyć na kurs 3.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.55, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.33.

Hoffenheim - Koeln GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Hoffenheim, a Koeln w ramach 21. kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 11 lutego o 17:30 na PreZero Arena w Sinsheim. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Hoffenheim - Koeln przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!