Pobierz aplikację betfan na telefon
Hertha Berlin – Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 20.05 Bundesliga

Pora na przedostatni weekend tego sezonu, spędzony przy spotkaniach Bundesligi. Hertha Berlin w jednym z pięciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Bochum. Gospodarze potrzebują praktycznie cudu, by utrzymać się w Bundeslidze na kolejny sezon. Znacznie mniej potrzeba natomiast drużynie przyjezdnej, która jest punkt nad tą strefą i musza jedynie obronić to miejsce. Czy dziś przyjdzie im łatwo zdobyć punkty? Zapraszam na zapowiedź meczu Hertha Berlin – Bochum.

Hertha Berlin – Bochum: zapowiedź meczu

Jedna wygrana na pięć ostatnich spotkań, to wynik Herthy Berlin, która najprawdopodobniej już się na ten moment nie utrzyma. Na ten moment zajmują ostatnią lokatę w tabeli i ciężko jakkolwiek myśleć nawet o załapaniu się do baraży, gdzie tracą pięć punktów. W znacznie lepszej sytuacji jest drużyna gości, która po ostatniej wygranej wyskoczyła ze strefy spadkowej i dała sobie aktualnie przewagę jednego punktu nad Schalke, a dwa nad Stuttgartem. Czeka ich jednak walka do końca sezonu o utrzymanie.

 

Hertha Berlin - Bochum: typ

Na swoim boisku Hertha Berlin mimo ciężkiej sytuacji, na pewno nie odda łatwo punktów. Zwłaszcza z takim rywalem, który cały sezon gra w kratkę i jest w podobnej sytuacji do nich. Ostatnie pięć starć tych ekip, to gole z obu stron i dziś również typuje taki właśnie przebieg tego meczu.

1.56

OBIE STRZELĄ

betfan

Hertha Berlin - Bochum: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 33. kolejki, pomiędzy Herthą Berlin a Bochum, odbędzie się 20 maja o 15:30 na Olympiastadion w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!