Pobierz aplikację betfan na telefon
Heidenheim – Moenchengladbach: typy, kursy, zakłady 16.03 | Bundesliga
Odliczanie kolejek do końca sezonu trwa, a wiele drużyn jeszcze ma przed sobą cele do zdobycia i z pewnością przydadzą im się do tego punkty. Heidenheim, w ramach 26. kolejki, podejmie u siebie Moenchengladbach. Jak na beniaminka trzeba przyznać, że gospodarze grają w tym sezonie powyżej oczekiwań. Co więcej są w tabeli o pozycję wyżej, niż drużyna gości. Jak więc zakończy się dzisiejsze starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Heidenheim – Moenchengladbach.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Heidenheim – Moenchengladbach?
  2. Zapowiedź meczu Heidenheim – Moenchengladbach.
  3. Jakie są kursy na mecz Heidenheim – Moenchengladbach?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Heidenheim – Moenchengladbach?

Heidenheim – Moenchengladbach: Typy bukmacherskie

Bardzo w kratkę gra drużyn beniaminka w tym sezonie, ale to nic dziwnego, bowiem są w nowej sytuacji, a ich celem na ten sezon było utrzymanie się. Piłkarze wywiązują się z póki co z tego znakomicie, co jakiś czas dokładając kolejne punkty i poprawiając swoją pozycję w tabeli. Podobnie gra w tym sezonie Moenchegladbach, choć po nich spodziewa się z reguły lepszych wyników.

1.62

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Obie drużyny już raczej nie podejmą walki o miejsce w top 6 na koniec sezonu, ale jednocześnie nie muszą się raczej martwić spadkiem czy barażami o utrzymanie. Niemniej jednak by być w 100% pewnym potrzebują jeszcze kilku punktów na koniec sezonu,. Poprzedni mecz między tymi ekipami kończył się aż czterema trafieniami. Dzisiaj typuję co najmniej trzy

Heidenheim - Moenchengladbach: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Heidneheim - 2.58
  • Remis - 3.50
  • Wygrana Moenchengladbach - 2.51
  • Powyżej 2.5 gola - 1.62
  • Obie strzelą - 1.56
W tej rywalizacji minimalnym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Moenchengladbach, na których przelicznik wynosi 2.51. Nieco mniejsze szanse eksperci widzą po stronie Heidenheim gdzie kurs to obecnie 2.58. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.50.

Heidenheim - Moenchengladbach: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Heidenheim a Moenchengladbach, w ramach 26. kolejki Bundesligi, odbędzie się 16 marca o 15:30 na Voith-Arena w Heidneheim. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!