Pobierz aplikację betfan na telefon
Gwinea – Egipt: Typy, kursy, zapowiedź | 14.06 Puchar Narodów Afryki
Nie tylko w Europie, ale również w Afryce, rozgrywane są aktualnie eliminacje do kontynentalnych pucharów. Gwinea w jednym z trzech spotkań, w ramach Pucharu Narodów Afryki, zmierzy się na swoim stadionie z Egiptem. Grupa D aktualnie zdominowana została właśnie prze te drużyny i na dwa mecze przed końcem fazy grupowej, mają tyle samo punktów. Ten mecz może zadecydować o końcowym miejscu w tabeli. Kto lepiej wykorzysta okazję? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Gwinea – Egipt.

Gwinea – Egipt: Zapowiedź meczu

Gwinea podejmie na boisku w Marrakechu zespół piłkarzy z Egiptu, w meczu eliminacyjnym Pucharu Narodów Afryki. Na podstawie najnowszych wyników i analiz wydaje się, że nadchodzący mecz pomiędzy Gwinea a Egipt z dużym prawdopodobieństwem zakończy się zwycięstwem Egiptu. W ostatnich 5 meczach Gwinea strzeliła siedem bramek i straciła zero, podczas gdy Egipt strzelił 8 goli oraz stracił ostatnich 5 meczach.

Gwinea - Egipt: Typy na mecz

W tym spotkaniu faworytem są goście, choć biorąc pod uwagę wyniki obu ekip ostatnim czasem, to można spodziewać się tutaj wszystkiego. Gwinea jest w stanie strzelić golai i moim zdaniem tym bardziej im się to uda na swoim terenie. Na podstawie najnowszych statystyk można przypuszczać, że mecz między Gwineą a Egiptem zakończy się wynikiem poniżej 2,5 gola. Obstawiam, że w meczu będzie poniżej 2.5 bramki.

1.46

PONIŻEJ

2.5 GOLA

betfan

Gwinea - Egipt: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Gwineą a Egiptem, w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 14 czerwca o 20:00 na Stade de Marrakech . Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem. Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!