Pobierz aplikację betfan na telefon
Gwatemala – Kuba. Typy, kursy, zapowiedź 28.06 | Gold Cup

Gold Cup to dla wielu reprezentacji bardzo prestiżowy turniej reprezentacyjny, podczas którego mają okazję zaprezentować się się z dobrej strony i jednocześnie dać sporo radości swoim kibicom. W środę dojdzie do starcia Gwatemali z Kubą. Obie reprezentacje grały ze sobą dziesięciokrotnie i prawie zawsze lepsza była Gwatemala. Czy tym razem górę wezmą umiejętności piłkarzy z Kuby i dojdzie do małej sensacji? Sprawdź zapowiedź oraz typy do meczu Gwatemala – Kuba!

Gwatemala – Kuba: zapowiedź meczu

W 10 dotychczasowych pojedynkach miedzy tymi reprezentacjami aż 7 razy lepsi byli reprezentanci Gwatemali, padł tylko jeden remis, natomiast Kuba triumfowała dwukrotnie. Ostatni ich mecz miał miejsce nie tak dawno, bo w marcu 2022 roku i wówczas wygrali piłkarze z Gwadelupy (1:0). Turniej rządzi się swoimi prawami, a piłkarze z Kuby czekają na wygraną z tym rywalem od 2015 roku. Ostatnie mecze w wykonaniu podopiecznych Sancheza były bardzo słabe. Przegrali z reprezentacją Chile (0:3) oraz Urugwaju (0:2). Te dwie porażki przerwały serie 7 meczów bez porażki reprezentacji Kuby. Natomiast reprezentacja Gwatemali przegrała w czerwcu z Wenezuela (0:1) oraz wygrali z Kostaryką (1:0). Gwatemala jako jedna z nielicznych reprezentacji potrafiła przegrać w październiku ubiegłego roku ze słabym Katarem. Ich następnym rywalem grupowym będzie Kanada, zatem muszą postarać się, by nie przegrać już pierwszym meczu grupowym i zachować szanse na awans.

 
 
 

Gwatemala - Kuba: typy i przewidywane składy

Typy Gwatemala - Kuba

2.46

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

W pierwszym meczu grupy D zagrają ze sobą zespoły o podobnej jakości w defensywie. Obie reprezentacje traciły bramki w 3 z 5 ostatnich meczów i w bezpośredniej rywalizacji. Pierwszy mecz jest najważniejszy, nie sądzę, że zobaczymy nudne (0:0), raczej spodziewam się wymiany ciosów z obu stron. Postawię na to, że zobaczymy gola z obu stron.

 

Gwatemala - Kuba: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy  mecz Gwatemala kontra Kuba, odbędzie się 28 czerwca o 2:45. Transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna w polskiej telewizji.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!