Pobierz aplikację betfan na telefon
Gwatemala – Jamajka. Typy, kursy, zapowiedź 09.07 | Gold Cup
W niedzielę odbędzie się mecz Gwatemali z Jamajką. Będzie to ćwierćfinał Gold Cup. Faworytem tego meczu są Jamajczycy, ale Gwatemala zajęła pierwsze miejsce w grupie. Komu uda się awansować do półfinału? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Gwatemala – Jamajka.

Gwatemala – Jamajka: zapowiedź meczu

W niedzielę odbędzie się mecz Gwatemali z Jamajką. Trzeciego półfinalistę poznamy jednak dopiero w poniedziałek, ponieważ spotkanie zaplanowane jest na 23:00. Gwatemala niepodziewanie zajęła pierwsze miejsce w grupie D. Pokonała Kubę i Gwadelupę, a także bezbramkowo zremisowała z Kanadą. Jamajka także zdobyła siedem punktów podczas fazy grupowej, ale dało jej to tylko drugą lokatę. Pokonała Trynidad i Tobago (4:1), a także Saint Kitts i Nevis (5:0). Gold Cup rozpoczęła jednak od remisu 1:1 ze Stanami Zjednoczonymi, co jest dobrym wynikiem dla Jamajki.

Gwatemala - Jamajka: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Jamajki w tym meczu. Wynosi on 1.83. Gwatemala zajęła pierwsze miejsce w grupie, ale ma mniejsze szanse na zwycięstwo. Widać to po kursie, który wynosi aż 4.60. Natomiast na remis jest to 3.25.

Gwatemala - Jamajka: typy i przewidywane składy

Typy Gwatemala - Jamajka

Gwatemala już w starciu z Kanadą pokazała, że potrafi się dobrze bronić, a przy tym wyprowadzać groźne kontrataki. Będzie to trudny mecz dla Jamajki, ale uważam, że finalnie wywiąże się z roli faworyta. Oprócz typu na zwycięstwo Jamajki dorzucam także BTS.

4.40

WYGRANA JAMAJKI

I OBIE STRZELĄ

betfan

Przewidywane składy

  • Gwatemala: Hagen; Herrera, Pinto, Samayoa, Ardon; Castellanos, Saravia; Mendez-Laing, Galindo, Mejia; Rubin
  • Jamajka: Blake; Lembikisa, Lowe, Bernard, Lawrence; Reid, Johnson, Russell, Gray; Antonio, Nicholson

Gwatemala - Jamajka: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Gwatemali z Jamajką, odbędzie się 9 lipca o 03:30. Żadna polska stacja telewizyjna nie poprowadzi transmisji z tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!