Pobierz aplikację betfan na telefon
Grzegorz Krychowiak może grać z Anglią

We wtorek rano świat obiegła informacja, że Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski są zakażeni koronawirusem. Pomocnik Lokomotiwu w ponownie przeprowadzonym badaniu otrzymał wynik negatywny.

Grzegorz Krychowiak gotowy na Anglię

Rzecznik prasowy PZPNu podał we wtorek rano informację, że Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski są zakażeni koronawirusem. Z racji tego, że pomocnik Lokomotiwu jest ozdrowieńcem, to Polski Związek Piłki Nożnej zagwarantował, że zrobi co w jego mocy, aby Krycha mógł zagrać na Wembley. Przeprowadzono więc drugi test, który okazał się negatywny. Gdy UEFA dała zielone światło, Grzegorz prywatnym samolotem przyleciał z Warszawy do Anglii.

Szczęście w nieszczęściu

Paulo Sousa z pewnością może być zadowolony z takiego obrotu spraw. Nie należy jednak zapominać, że na Wembley zagramy bez napastnika Bayernu Monachium – Roberta Lewandowskiego. Gwiazda Bawarczyków doznała kontuzji w meczu z Andorą, który wyklucza go na około cztery tygodnie, przegapi więc między innymi ligowy hit z Lipskiem oraz dwumecz z PSG. Niemniej jednak, obecność Grzegorza Krychowiaka na boisku sprawi, że środek pola w meczu z Anglią będzie zdecydowanie mocniejszy, niż spodziewano się kilka godzin temu.

Przewidywane składy

Anglia: Pope – Walker, Maguire, Stones, Shaw – Rice, Phillips, Foden – Lingard, Sterling, Kane

Polska: Szczęsny – Bereszyński, Glik, Bednarek, Rybus – Zieliński, Krychowiak, Moder, Jóźwiak – Milik, Piątek

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!