Gruzja – Grecja: Typy, kursy, zakłady 26.03 | baraże Euro 2024

Adrian Krawczyk

25 marca 2024

Grecja, typy

W pierwszym meczu barażów Euro 2024 Gruzja podejmie na własnym obiekcie Grecję. Zarówno dla jednej jak i drugiej ekipy byłoby wielkim sukcesem awansować na Euro. Oczywiście większym byłoby to dla Gruzji, jednak dla Grecji także byłby to powrót po dość długiej przerwie. Kto więc będzie pierwszym zespołem, który awansuje już we wtorek? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Gruzja – Grecja.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Gruzja – Grecja?
  2. Zapowiedź meczu Gruzja – Grecja
  3. Jakie są kursy na mecz Gruzja – Grecja?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Gruzja – Grecja?

Gruzja – Grecja typy bukmacherskie

2.20

WYGRANA GRECJI

betfan

Z pewnością Gruzini stają przed wielką szansą dla siebie jakim byłby awans na Euro 2024. Niewątpliwie mają nieco łatwiej z tego względu, że spotkanie z Grecją zagrają na własnym obiekcie. To będzie z pewnością dla nich spory atut i tutaj właśnie mogą nadgonić stratę co do Greków w umiejętnościach. Mimo wszystko wydaje mi się, że Grecy w końcu po dłuższej przerwie powrócą na wielką imprezę, albowiem ich gra w ostatnim czasie wygląda znacznie lepiej, a dodatkowo Gruzja nie jest super trudnym rywalem, w szczególności jeśli myślą o odbudowaniu swojej piłki. Typuję wygraną Grecji po kursie 2.20.

 

Gruzja - Grecja kursy bukmacherskie

  • Wygrana Gruzja – 3.50
  • Remis – 3.00
  • Wygrana Grecja – 2.18
  • Powyżej 2.5 goli – 2.47
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.13

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gruzja - Grecja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Grecji (kurs 2.18). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – reprezentacja Gruzji, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Gruzja - Grecja to może liczyć na kurs 3.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.47, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.48.

Gruzja - Grecja GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Gruzji, a Grecji w ramach meczu finału barażów Euro 2024, odbędzie się 26 marca o 18:00 na Boris Paichadze Dinamo Arena w Tibilisi. Spotkania będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Gruzja - Grecja przeprowadzi live telewizja Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy